Nové

Remote Air

Ovládajte váš Loxone inteligentný dom rýchlo a jednoducho s Loxone Remote Air.

  • Všetko pod kontrolou - 5 dotykových bodov na individuálne zadania
  • Vždy poruke a pripravený na použitie - rýchlejší prístup & ovládanie
  • Ovládanie osvetlenia, tienenia, hudby a pod.
  • Založené na Loxone Air technológii

 

garancia_najlepsej_ceny_m    Máte lepšiu ponuku? Napíšte nám!

 


  • Skladom EU
€55,92
Kategória: Smart Home
Záruka: 2 roky
Napájanie: CR2032 Lithium
Rozmery (D/Š/V): 106 x 34 x 10,5mm
 

Ovládajte čokoľvek

Pomocou Remote Air možno ovládať všetky funkcie chytrého domova, ako je osvetlenie, tienenie a mnoho ďalších. Remote Air tvorí 5 dotykových plôch, ktoré si môžete individuálne nastaviť podľa ľubovôle.


Vždy po ruke a pripravený

Loxone Remote Air môžete mať vždy po ruke. Jedným kliknutím môžete otvoriť bránu, zmeniť osvetlenie, zastřežit objekt atď.


BEZDRÔTOVÁ TECHNOlÓGIA LOXONE AIR

Najmä pre tých, ktorí chcú mať inteligentné bývanie a s tým spojenú životnú pohodu vo svojom dome alebo byte, sme vyvinuli vlastnú bezdrôtovú technológiu. Loxone Air je ideálny pre všetky rekonštrukcie a pre rozšírenie už existujúceho systému Loxone bez sekania do stien.

Obsah balenia:

  • 1 × Remote Air
  • 1 × CR2032 Lithium baterie

Logo-Loxone-Create-Automation-green-Web

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Loxone je dnes medzinárodná spoločnosť s centrálou spoločnosti Loxone je Loxone Electronics GmbH v rakúskom Kollerschlag. Založená bola v roku 2009 a priniesla revolúciu do ovládania inteligentných domov. Rozvinula myšlienku inteligentného riadenia technológií v domácnosti do plne funkčných systémov a ovládacích prvkov.

Na začiatku bola jednoduchá vízia: Domácnosť za nás robí to, čo nechceme alebo nemôžeme robiť sami. Stará sa o bezpečie naše i nášho majetku. Jednoducho sa ovláda. Efektívne hospodári s energiami. Vždy vieme, čo sa deje, a máme ju pod kontrolou kdekoľvek a kedykoľvek.

Systém Loxone sa stará o kontrolné a automatizačné úlohy všetkého druhu. Uľahčuje a zjednodušuje tak život a prácu už stovkám tisíc ľudí po celom svete. Koniec zbytočným úkonom, starostiam a zložitosti!

Oficiálna stránka výrobcu: www.loxone.com