Okenný a dverový kontakt Air antracitový/biely

Zväčšiť
 • 1 z 2

Bezdrôtový Okenné a dverové kontakt Air rozozná rýchlo a spoľahlivo otvorené / zatvorené dvere a okná, Dokonale spojený s chytrým domom od Loxone prinesie viac pohodlia, bezpečnosti a úspor do vášho domu.

 • Spoľahlivo a rýchlo rozozná otvorenia okien a dverí
 • Životnosť batérie až 2 roky
 • Dostupný v bielej a antrazitové farbe
 • Jednoduchá montáž pomocou lepiacej pásky
 • Bezdrôtová komunikácia vďaka Loxone Air
 • Dvojdielny magnetický kontakt

€73,64
Kategória: Smart Home
Záruka: 2 roky
Napájanie: batéria (CR2032 súčasť balenia)

Zvoľte variant

 • Farba: Biela
  • Skladom EU
  €73,64
     
 • Farba: Antracitová
  • Skladom EU
  €73,64
     
 

Okenný a dverový kontakt
Spoľahlivo spozná stav dverí & okien
Naše odporúčanie: Na všetky dvere a okná, ktoré vedú von, umiestnite okenné & dverné senzor Air. Tieto kontakty sú perfektne integrované do chytrého domu od Loxone a postarajú sa tak o viac bezpečnosti a úspor vo vašom dome.

Zabezpečenie
Váš dom nonstop kontroluje stav dverí a okien. Je jedno, kde sa nachádzate: v prípade narušenia vám dá vedieť akusticky, cez mobilný telefón, e-mail, ... Stav môžete tiež sami kedykoľvek skontrolovať v aplikácii.

Úspora energie
Akonáhle senzor zaregistruje otvorenie okna, Miniserver automaticky vypne kúrenie v miestnosti. Vďaka tomu nikdy nebudete "vyhadzovať svoje peniaze oknom." Rovnako to funguje aj u chladenia.

A viac ...
Pokiaľ bude senzor pripevnený na balkónové dvere, tak sa vám nikdy nestane, že vás automatické žalúzie "zamknúť" na terase. Máte šuplík s citlivými dokumentmi? Vďaka kontaktu budete vedieť o každom prístupe ...

 

Zaženie zlodeja na útek
Ak sa zlodej pokúsi preniknúť do domu, kontakt okamžite oznámi pokus o vlámanie. Loxone strhne maximálnu pozornosť, aby odradil votrelca, a okamžite vás informuje.

Alarm zapnutý
Aktivácia VAS je veľmi rýchla a jednoduchá. V Real Smart Home je poplachový systém aktivovaný funkciou Opustenie domu tlačidlom pri dverách, ovládačom v aute či v aplikácii. Snímače pohybu a ďalšie senzory sú v pohotovosti.

 

Obsah balenia:

1 × Okenní & dveřní kontakt Air
1 × CR2032 baterie
1 × Magnet
2 × Lepící páska
1 × Info o produktu

Logo-Loxone-Create-Automation-green-Web

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Loxone je dnes medzinárodná spoločnosť s centrálou spoločnosti Loxone je Loxone Electronics GmbH v rakúskom Kollerschlag. Založená bola v roku 2009 a priniesla revolúciu do ovládania inteligentných domov. Rozvinula myšlienku inteligentného riadenia technológií v domácnosti do plne funkčných systémov a ovládacích prvkov.

Na začiatku bola jednoduchá vízia: Domácnosť za nás robí to, čo nechceme alebo nemôžeme robiť sami. Stará sa o bezpečie naše i nášho majetku. Jednoducho sa ovláda. Efektívne hospodári s energiami. Vždy vieme, čo sa deje, a máme ju pod kontrolou kdekoľvek a kedykoľvek.

Systém Loxone sa stará o kontrolné a automatizačné úlohy všetkého druhu. Uľahčuje a zjednodušuje tak život a prácu už stovkám tisíc ľudí po celom svete. Koniec zbytočným úkonom, starostiam a zložitosti!

Oficiálna stránka výrobcu: www.loxone.com