Nové Doprava zadarmo

Okenná kľučka Air

Batériovo napájaná kľučka na okná rýchlo a spoľahlivo rozozná stav okna: zatvorené, otvorené, ventilácia. Ľahko ju integrujete pomocou bezdrôtovej technológie Air. Navyše dokáže rozoznať neprirodzené vibrácie, vďaka čomu môže detekovať pokus o násilné vniknutie do domu a vyvolať alarm.

 • detekuje zatvorenie, otvorenie či vyklopenie okna
 • zaznamená vibrácie spôsobené rozbitím okna
 • elegantný dizajn vďaka nerezovému dojmu
 • inštalácia a integrácia do systému do 5 minút
 • životnosť batérií cca 2 roky

 • Skladom EU
€157,50
Kategória: Smart Home
Záruka: 2 roky
Napájanie: 2x 1.5V AA batérie
 

Okenná kľučka Air
Nezabudli ste pri odchode na niečo? Sú všetky okná zatvorené? Vďaka inteligentnej Okenné kľuke Air vám tieto starosti odpadnú. Vaša múdra domácnosť bude strážiť stav všetkých okien - zatvorené, otvorené či vyklopené - a v prípade potreby vás upozorní. Spozná tiež rozbitie okna a spustí alarm. Vďaka technológii Loxone Air nepotrebuje žiadne káble a možno ju sprevádzkovať počas chvíľe.

O všetkom viete kdekoľvek a kedykoľvek
Blíži sa dážď a okná sú otvorené? Či už ste alebo nie ste doma, viete o tom okamžite. Vďaka prepojeniu všetkých komponentov vo vašej domácnosti na to ani nemusíte myslieť. Loxone pozná aktuálne počasie aj stav okien, a ak je potreba, okamžite vás upozorní hláškou z reproduktorov, notifikácií, e-mailom či hlasovým hovorom kamkoľvek na svete.

Viac bezpečia
Najčastejšie a najľahšou cestou pre zlodeja je rozbité okno. Vďaka vstavanému senzoru vibrácií Loxone zaznamená násilné vniknutie či pokus o neho a spustí alarm.

Dokonalý prehľad
Vďaka schopnosti rozoznať tri polohy kľučky (otvorené, zatvorené, vyklopené) viete viac než s klasickým kontaktom. Aktuálny stav okien uvidíte tiež v Loxone aplikácii.

Koniec plytvania
Ak otvoríte okno, vaše kúrenie (chladenie) sa samo vypne. Inteligentný dom tak zabráni nielen zbytočným nákladom, ale tiež napr. Prekúreniu miestnosti.

 

Obsah balenia:

 • 1 × Okenní klika Air
 • 2 × AA baterie
 • 3 × M5 šrouby 40/50/60 mm
 • 1 × Inbusový klíč
 • 1 × Příbalové informace

Logo-Loxone-Create-Automation-green-Web

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Loxone je dnes medzinárodná spoločnosť s centrálou spoločnosti Loxone je Loxone Electronics GmbH v rakúskom Kollerschlag. Založená bola v roku 2009 a priniesla revolúciu do ovládania inteligentných domov. Rozvinula myšlienku inteligentného riadenia technológií v domácnosti do plne funkčných systémov a ovládacích prvkov.

Na začiatku bola jednoduchá vízia: Domácnosť za nás robí to, čo nechceme alebo nemôžeme robiť sami. Stará sa o bezpečie naše i nášho majetku. Jednoducho sa ovláda. Efektívne hospodári s energiami. Vždy vieme, čo sa deje, a máme ju pod kontrolou kdekoľvek a kedykoľvek.

Systém Loxone sa stará o kontrolné a automatizačné úlohy všetkého druhu. Uľahčuje a zjednodušuje tak život a prácu už stovkám tisíc ľudí po celom svete. Koniec zbytočným úkonom, starostiam a zložitosti!

Oficiálna stránka výrobcu: www.loxone.com