Doprava zadarmo

Nano IO Air

S Nano IO Air je možné bezdrôtovo integrovať svetlá, tlačidlá, senzory a rad ďalších zariadení do inteligentnej domácnosti. Ponúka 2 5A relé a 6 digitálnych vstupov.

  • Pre osvetlenie, tlačidlá a ďalšie
  • Dvojica silných 5A relé
  • 6 digitálnych vstupov
  • CE certifikácia
  • Bezdrôtová komunikácia Loxone Air (perfektná pre rekonštrukcie)

  • Skladom EU
€125,45
Kategória: Smart Home
Záruka: 2 roky
Napájacie napätie: 110 ... 230VAC, 50/60Hz alebo 20 ... 26VDC
Spotreba: typ. 0.5W / max. 1.2W
Rozmery (/D/Š/V): 53 x 52 x 29mm
 

Vhodný k integrácii osvetlenia, tlačidiel a ďalších zariadení
Dve silné 5A relé umožňujú dodatočné pripojenie mnohých zariadení. Vďaka integrovanej technológii Air už nemusíte premýšľať, ako natiahnuť káble. Všetko môže Loxone Partner integrovať bezdrôtovo a bez nutnej úpravy kabeláže. Perfektne sa hodí pre rekonštrukcie alebo dorábky.

 Integrovaný vstup pre tlačidlá a ďalšie


Nano OI Air disponuje hneď šesticou digitálnych vstupov. To je dostatočný počet pre tlačidlá, existujúce spínače, dverové kontakty, snímače vody a ďalšie digitálne senzory (24 V).

 

 

 

 

 


 

Perfektne sa hodí do inštalačnej krabice


S rozmermi 53 × 53 × 31 mm je Nano IO Air malý silák, ktorý sa zmestí do bežných inštalačných krabíc za vypínače.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Loxone Touch pasujúci na Nano IO AIR


Loxone Touch for Nano je dotykový vypínač stelesňujúci koncept jednoduchého ovládania. Ten sa pomocou pinov priamo napojí do Nano IO Air. S kapacitným povrchom, päticou tlačidiel a zvukovú spätnou väzbou je dotykové tlačidlo ovládacím prvkom inteligentného domu 2.0.

 

 

 

 


Obsah balenia:

  • 1 × Nano IO Air

 

Logo-Loxone-Create-Automation-green-Web

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Loxone je dnes medzinárodná spoločnosť s centrálou spoločnosti Loxone je Loxone Electronics GmbH v rakúskom Kollerschlag. Založená bola v roku 2009 a priniesla revolúciu do ovládania inteligentných domov. Rozvinula myšlienku inteligentného riadenia technológií v domácnosti do plne funkčných systémov a ovládacích prvkov.

Na začiatku bola jednoduchá vízia: Domácnosť za nás robí to, čo nechceme alebo nemôžeme robiť sami. Stará sa o bezpečie naše i nášho majetku. Jednoducho sa ovláda. Efektívne hospodári s energiami. Vždy vieme, čo sa deje, a máme ju pod kontrolou kdekoľvek a kedykoľvek.

Systém Loxone sa stará o kontrolné a automatizačné úlohy všetkého druhu. Uľahčuje a zjednodušuje tak život a prácu už stovkám tisíc ľudí po celom svete. Koniec zbytočným úkonom, starostiam a zložitosti!

Oficiálna stránka výrobcu: www.loxone.com