Doprava zadarmo

Multi Extension Air

Dodatočná inštalácia je vďaka Multi Extension Air jednoduchšia než kedykoľvek predtým. Flexibilné riešenie založené na Air (bezdrôtovej) technológii.

  • Integrované PWM výstupy
  • 1-Wire rozhranie
  • Umiestnenie? Kdekoľvek!

  • Skladom EU
€538,67
Kategória: Smart Home
Záruka: 2 roky
Napájanie: 18 ... 28VDC
Spotreba: typ. 340mW, max. 1.74W
Rozmery (D/Š/V): 158 x 88 x 59 mm
Spôsob montáže: DIN
 

Loxone Multi Extension Air

Skvelé riešenie pre dodatočnú inštaláciu. Multi Extension Air je všestranné zariadenie! Svoje miesto nájde ako:

Rozšírenie miniserveru: U Multi Extension Air nie sú vďaka bezdrôtovej komunikácii Loxone Air žiadne obmedzenia. Možno s ním spínať spotrebiče, sledovať teplotu, riadiť prístup, ľahko pripojiť senzory a tlačidlá domu atď.

Pomocník na záhrade: V záhradnom rozvádzači zvládne ovládať všetko, čo je potrebné. Ovláda od vonkajšieho osvetlenia až po zavlažovanie trávnika a kvetín. Záhradníka už mať nemusíte.

Opatrovateľ o bazén: Sám dopustí vodu, rozsvieti osvetlenie, zapne filtráciu - spoločne s Loxone Miniserverem zvládne takmer všetku starostlivosť o bazén.

Ovládanie sauny: Loxone Multi Extension možno umiestniť nezávisle na Miniserveru - napríklad blízko sauny. Pripojte saunu, senzory teploty a vlhkosti, osvetlenie a urobte si ideálne relaxačné prostredie.

Obsah balenia:

  • 1 × Multi Extension Air
  • 1 × SMA anténa

Logo-Loxone-Create-Automation-green-Web

Multi Extension Air


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Loxone je dnes medzinárodná spoločnosť s centrálou spoločnosti Loxone je Loxone Electronics GmbH v rakúskom Kollerschlag. Založená bola v roku 2009 a priniesla revolúciu do ovládania inteligentných domov. Rozvinula myšlienku inteligentného riadenia technológií v domácnosti do plne funkčných systémov a ovládacích prvkov.

Na začiatku bola jednoduchá vízia: Domácnosť za nás robí to, čo nechceme alebo nemôžeme robiť sami. Stará sa o bezpečie naše i nášho majetku. Jednoducho sa ovláda. Efektívne hospodári s energiami. Vždy vieme, čo sa deje, a máme ju pod kontrolou kdekoľvek a kedykoľvek.

Systém Loxone sa stará o kontrolné a automatizačné úlohy všetkého druhu. Uľahčuje a zjednodušuje tak život a prácu už stovkám tisíc ľudí po celom svete. Koniec zbytočným úkonom, starostiam a zložitosti!

Oficiálna stránka výrobcu: www.loxone.com