Loxone Speaker back box pre znížené stropy

Loxone Speaker back box sa perfektne hodí pre zabudovanie Loxone reproduktorov do znížených sadrokartónových alebo drevených stropov a postará sa o vylepšenie zvuku.

Pre inštaláciu do stropu alebo steny 204 mm priemer pre Loxone Speaker

Dostatočná hĺbka (108 mm) Veľmi dobrá rezonancie (9,1 litra)

Predvŕtané a předfrézované otvory pre ľahkú montáž

 

garancia_najlepsej_ceny_m    Máte lepšiu ponuku? Napíšte nám!

 


  • Skladom EU
€49,10
Kategória: Smart Home
Záruka: 2 roky
Rozmery (Š/D/H): 390 × 420 x108 mm
 

Loxone Speaker back box pre znížené stropy

Pripravte svoje multiroom audio už počas výstavby a užite si dokonalý zvuk a výhody multiroom audia: Plný zvuk: Vďaka objemu 9,1 l a tlmiacemu materiálu poskytuje inštalačné back box pre Loxone Speaker optimálny zvuk Kvalitný materiál: Montážne krabice je z kvalitného MDF materiálu a preglejky, zaisťuje tak veľmi dobrý odraz zvuku Jednoduchá montáž: Pripravené otvory a drážky uľahčujú a urýchľujú montáž Vhodné do podhľadov.

 

Technické údaje:

Ø priemer: 204 mm (kruhový)

Inštalačná hĺbka: 108 mm

Prívodný kábel: 2 × 15 mm

Rozmery: 390 × 420 mm

Materiál: MDF / preglejka

Súčasť balenia:

  • 1 × Loxone Speaker instalačná (stavebnice)
  • 1 × Sada šrobov
  • 2 × Upevňovacie lišty
  • 1 × Montážne pokyny


Logo-Loxone-Create-Automation-green-Web

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Loxone je dnes medzinárodná spoločnosť s centrálou spoločnosti Loxone je Loxone Electronics GmbH v rakúskom Kollerschlag. Založená bola v roku 2009 a priniesla revolúciu do ovládania inteligentných domov. Rozvinula myšlienku inteligentného riadenia technológií v domácnosti do plne funkčných systémov a ovládacích prvkov.

Na začiatku bola jednoduchá vízia: Domácnosť za nás robí to, čo nechceme alebo nemôžeme robiť sami. Stará sa o bezpečie naše i nášho majetku. Jednoducho sa ovláda. Efektívne hospodári s energiami. Vždy vieme, čo sa deje, a máme ju pod kontrolou kdekoľvek a kedykoľvek.

Systém Loxone sa stará o kontrolné a automatizačné úlohy všetkého druhu. Uľahčuje a zjednodušuje tak život a prácu už stovkám tisíc ľudí po celom svete. Koniec zbytočným úkonom, starostiam a zložitosti!

Oficiálna stránka výrobcu: www.loxone.com