Komfortný senzor Air antracitový/biely

Musíte mať pre optimálnu vnútornú klímu v šikovnom dome: Komfortný senzor. Precízne meria teploty, vlhkosť. Miniserver tak môže urobiť všetko potrebné pre komfortné a zdravé prostredie domu.

 • Meria teplotu, vlhkosť 
 • 100% vyladený pre Loxone Smart Home
 • Elegantný nadčasový dizajn

€94,09
Kategória: Smart Home
Záruka: 2 roky
Napájacie napätie: 9 ... 28VDC alebo 2x 1.5V AAA batérie
Spotreba: battery: typ. 0.02mW, max. 50mW
Rozmery (/D/Š/V): 80 x 80 x 18 mm

Zvoľte variant

 • Farba: Biela
  • Skladom EU
  €94,09
     
 • Farba: Antracitová
  • Skladom EU
  €94,09
     
 

Komfortný senzor

Pre optimálnu vnútornú klímu
Príjemné teploty v kombinácii s ideálnym vzduchom - inými slovami optimálnu vnútornú klímu - majú významný vplyv na pohodu a zdravie ľudí. Pokiaľ teplota, vlhkosť,  nie sú v harmónii, nebudeme sa doma cítiť dobre a zarábame si na problémy. S pomocou Komfortného senzora môže Loxone spoľahlivo monitorovať všetky dôležité dáta a vďaka tomu sám zabezpečiť optimálne vnútorné prostredie nonstop.

 

Perfektný pre domácnosti,
kancelárie aj komerčné objekty
Odporúčame umiestniť Komfortné senzor kamkoľvek, kde je potrebné často vetrať.


 

 

Smart Home

Čerstvý vzduch a príjemné teploty v jednotlivých miestnostiach sú základ pre pohodlné bývanie. Namiesto nutnosti myslieť na otvorenie a následné zatvorenie okna po každom sprchovaní sa o všetko postará šikovný dom.


  

 

Kancelárie

Tu je nutná koncentrácia. Preto je zásadný postrážiť si v kancelárii kvalitu vzduchu a zabrániť bolestiam hlavy.


 

 

Inteligentná automatizácia

Komfortné senzor poskytuje dáta o vývoji teplôt a vlhkosti v miestnosti. Na základe týchto dát dokáže Loxone Miniserver riadiť vykurovanie, chladenie a ventiláciu aj vo veľkých komerčných objektoch.

 

 

 

 

 

 


 

Plná podpora v aplikácii
S dátami z Komfortného senzoru je Loxone Miniserver schopný ideálne riadiť kúrenie aj chladenie po celý deň. V prípade skoršieho návratu domov alebo potreby zmeniť izbovú teplotu je však vždy možné zmeniť izbovú teplotu pomocou mobilnej aplikácie.

 

Obsah balenia:

 • 1 × Komfortní senzor Air
 • 1 × 1-rámeček
 • 1 × držák na zeď

 

Logo-Loxone-Create-Automation-green-Web

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Loxone je dnes medzinárodná spoločnosť s centrálou spoločnosti Loxone je Loxone Electronics GmbH v rakúskom Kollerschlag. Založená bola v roku 2009 a priniesla revolúciu do ovládania inteligentných domov. Rozvinula myšlienku inteligentného riadenia technológií v domácnosti do plne funkčných systémov a ovládacích prvkov.

Na začiatku bola jednoduchá vízia: Domácnosť za nás robí to, čo nechceme alebo nemôžeme robiť sami. Stará sa o bezpečie naše i nášho majetku. Jednoducho sa ovláda. Efektívne hospodári s energiami. Vždy vieme, čo sa deje, a máme ju pod kontrolou kdekoľvek a kedykoľvek.

Systém Loxone sa stará o kontrolné a automatizačné úlohy všetkého druhu. Uľahčuje a zjednodušuje tak život a prácu už stovkám tisíc ľudí po celom svete. Koniec zbytočným úkonom, starostiam a zložitosti!

Oficiálna stránka výrobcu: www.loxone.com