Doprava zadarmo

KNX Extension

 

KNX Extension je rozširujúci modul pre Loxone Miniserver, ktory umožňuje integráciu až 500 skupín adries KNX / EIB. KNX Extension Môže ovládať skupinové adresy s rôznymi dátovými tznými dátovými typmi.

  • až 500 KNX / EIB skupín adries
  • až 1 000m kabeláž

 

garancia_najlepsej_ceny_m    Máte lepšiu ponuku? Napíšte nám!

 


  • Skladom EU
€594,48
Kategória: Smart Home
Záruka: 2 roky
Napájanie: 10 ... 28VDC
Spotreba: typ. 46mW, max. 75mW
Rozmery (D/Š/V): 35,4 x 88 x 57 mm
Spôsob montáže: DIN
 

Integrácia riadenia KNX komponentov
KNX Extension je rozširujúci modul na DIN lište pre Loxone Miniserver. S Miniserverom komunikuje cez zbernica Loxone Link. Jeden KNX Extension umožňuje integráciu až 500 KNX / EIB skupín adries (Ako senzorové, tak ai akčných členov). Zbernica KNX vyžaduje vlastné špeciálne napájanie (napájanie KNX / EIB).

Obsah balenia:

  • 1 × KNX Extension

Logo-Loxone-Create-Automation-green-Web

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Loxone je dnes medzinárodná spoločnosť s centrálou spoločnosti Loxone je Loxone Electronics GmbH v rakúskom Kollerschlag. Založená bola v roku 2009 a priniesla revolúciu do ovládania inteligentných domov. Rozvinula myšlienku inteligentného riadenia technológií v domácnosti do plne funkčných systémov a ovládacích prvkov.

Na začiatku bola jednoduchá vízia: Domácnosť za nás robí to, čo nechceme alebo nemôžeme robiť sami. Stará sa o bezpečie naše i nášho majetku. Jednoducho sa ovláda. Efektívne hospodári s energiami. Vždy vieme, čo sa deje, a máme ju pod kontrolou kdekoľvek a kedykoľvek.

Systém Loxone sa stará o kontrolné a automatizačné úlohy všetkého druhu. Uľahčuje a zjednodušuje tak život a prácu už stovkám tisíc ľudí po celom svete. Koniec zbytočným úkonom, starostiam a zložitosti!

Oficiálna stránka výrobcu: www.loxone.com