Doprava zadarmo

EnOcean Extension

EnOcean Extension umožňuje komunikáciu so všetkými produktmi EnOcean, ktoré sú k dispozícii na trhu od mnohých výrobcov.

  • Ideálny pre hotové stavby
  • Bezdrôtová technológia

 

garancia_najlepsej_ceny_m    Máte lepšiu ponuku? Napíšte nám!

 


  • Skladom EU
€339,80
Kategória: Smart Home
Záruka: 2 roky
Napájanie: 9 ... 28VDC
Spotreba: max. 30mW
Rozmery (D/Š/V): 35,4 x 88 x 57 mm
Spôsob montáže: DIN
 

EnOcean Extension
EnOcean Extension prináša jednoduché ovládanie domácnosti pomocou bezdrôtovej technológie. Po pripojení k Miniserveru umožňuje bezdrôtové signály odosielať aj prijímať. Stačí prilepiť tlačidlo EnOcean na stenu, pripojiť ho, naučiť ho v Loxone Config a máte hotovo.

Zvažte prosím, že:

Funkcia opakovača protokolu EnOcean nie je podporovaná.
Balenie neobsahuje anténu. Príslušná anténa je k dispozici ako príslušenstvo v našom obchode. 

Obsah balenia:

  • 1x EnOcean Extension
  • 1x Schéma pripojenia EnOcean

Logo-Loxone-Create-Automation-green-Web

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Loxone je dnes medzinárodná spoločnosť s centrálou spoločnosti Loxone je Loxone Electronics GmbH v rakúskom Kollerschlag. Založená bola v roku 2009 a priniesla revolúciu do ovládania inteligentných domov. Rozvinula myšlienku inteligentného riadenia technológií v domácnosti do plne funkčných systémov a ovládacích prvkov.

Na začiatku bola jednoduchá vízia: Domácnosť za nás robí to, čo nechceme alebo nemôžeme robiť sami. Stará sa o bezpečie naše i nášho majetku. Jednoducho sa ovláda. Efektívne hospodári s energiami. Vždy vieme, čo sa deje, a máme ju pod kontrolou kdekoľvek a kedykoľvek.

Systém Loxone sa stará o kontrolné a automatizačné úlohy všetkého druhu. Uľahčuje a zjednodušuje tak život a prácu už stovkám tisíc ľudí po celom svete. Koniec zbytočným úkonom, starostiam a zložitosti!

Oficiálna stránka výrobcu: www.loxone.com