Detektor dymu Air

Detektor dymu Air zaručuje väčšiu bezpečnosť vo vašom dome.

  • Optická detekcia dymu.
  • Akustický a optický alarm.
  • Pre včasnú detekciu dymu.
  • Funguje aj samostatne (bez Loxone chytrého domu).
  • Vhodný pre 100% integráciu do Loxone Smart Home.
  • Vrátane batérie s dlhou životnosťou.

  • Skladom EU
€118,14
Kategória: Smart Home
Záruka: 2 roky
Napájanie: 9V batéria
 

Inteligentný detektor dymu
Loxone Detektor dymu Air spoľahlivo detekuje požiar vďaka špičkovej technológii 16násobného meranie dymu. Integrácia do systému Loxone Smart Home zaistí v prípade núdze spustenia viacerých foriem poplachu aj ďalšie akcie. Navyše v šikovnom dome nemusíte spoliehať iba na detekciu dymu, lebo rozozná aj prudké zmeny teploty.

Mimoriadne spoľahlivý
Poplach je ohlásený hlasným akustickým signálom a červeným blikaním LED. Detektor dymu funguje nezávisle na pripojenie k sieti, takže je detekcia požiaru zabezpečená aj v prípade výpadku prúdu.

Stav batérií
Detektor dymu je vybavený batériou s dlhou životnosťou. Stav batérie je každý deň kontrolovaný Miniserverem a možno ich kedykoľvek zobraziť vo vizualizácii. Akonáhle sa životnosť batérie blíži ku koncu, sme o tom spoľahlivo informovaní. Miniserver nám pošle e-mail, zobrazí notifikáciu na telefóne a môže aj zavolať. Samotný detektor oznámi nízky stav batérie blikaním LED diódy.

 

Obsah balenia:

1 × Detektor kouře Air
1 × 9 V baterie s dlouhou životností
1 × Hmoždinky a šrouby pro montáž

 

Logo-Loxone-Create-Automation-green-Web

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Loxone je dnes medzinárodná spoločnosť s centrálou spoločnosti Loxone je Loxone Electronics GmbH v rakúskom Kollerschlag. Založená bola v roku 2009 a priniesla revolúciu do ovládania inteligentných domov. Rozvinula myšlienku inteligentného riadenia technológií v domácnosti do plne funkčných systémov a ovládacích prvkov.

Na začiatku bola jednoduchá vízia: Domácnosť za nás robí to, čo nechceme alebo nemôžeme robiť sami. Stará sa o bezpečie naše i nášho majetku. Jednoducho sa ovláda. Efektívne hospodári s energiami. Vždy vieme, čo sa deje, a máme ju pod kontrolou kdekoľvek a kedykoľvek.

Systém Loxone sa stará o kontrolné a automatizačné úlohy všetkého druhu. Uľahčuje a zjednodušuje tak život a prácu už stovkám tisíc ľudí po celom svete. Koniec zbytočným úkonom, starostiam a zložitosti!

Oficiálna stránka výrobcu: www.loxone.com