Doprava zadarmo

DALI Extension

DALI Extension umožňuje inteligentné a flexibilné ovládanie DALI svietidiel.
Plnohodnotná integrácia DALI zariadení a svietidiel do chytré domácnosti od Loxone Možnosť ovládať až 64 zariadení.
Podpora až 16 DALI skupín jednoduché a plnohodnotné nastavenie cez Loxone Config.

 

 

 

garancia_najlepsej_ceny_m    Máte lepšiu ponuku? Napíšte nám!

 


  • Skladom EU
€612,30
Kategória: Smart Home
Záruka: 2 roky
Napájanie: 12 ... 28VDC
Spotreba: max. 3.2W
Rozmery (D/Š/V): 35.4 x 88 x 57 mm
Spôsob montáže: DIN
 

Inteligentné DALI

Mnoho výrobcov svietidiel vsádza na komunikačné rozhranie DALI. Aby ste za svojím snom po dokonalom osvetlení nenarazili na žiadne obmedzenia, umožňuje vám DALI Extension pohodlnú integráciu DALI osvetlenie do chytré domácnosti od Loxone.

Neobmedzená konfigurácia

Napojením DALI Extension do systému Loxone získate úžasné možnosti. Konfigurácia je jednoduchá vďaka automatickému rozoznanie svietidiel a pridanie do Loxone CONFIG. Vy si môžete užívať inteligentného osvetlenia vďaka nastavenie stmievanie, spínanie a farby podľa chuti.

Flexibilné a rozšíriteľný

Vďaka DALI Extension môžete ovládať až 64 DALI svietidiel (16 skupín). Ak potrebujete pripojiť viac ako 64 svetiel, môžete pripojiť ďalšie DALI Extension a inštaláciu rozšíriť. Podporované sú všetky DALI zariadenia typu 0 až 8.

Integrovaný zdroj

Dali Extension ponúka vstavanú reguláciu napájania. To umožňuje napájať vaše DALI zariadenie, čím ušetríte za samostatný DALI zdroj. Pokiaľ je ale už máte, môžete integrovaný zdroj deaktivovať.

Obsah balenia:

  • 1 × DALI Extension
  • 1 × Schéma zapojenia

Logo-Loxone-Create-Automation-green-Web

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Loxone je dnes medzinárodná spoločnosť s centrálou spoločnosti Loxone je Loxone Electronics GmbH v rakúskom Kollerschlag. Založená bola v roku 2009 a priniesla revolúciu do ovládania inteligentných domov. Rozvinula myšlienku inteligentného riadenia technológií v domácnosti do plne funkčných systémov a ovládacích prvkov.

Na začiatku bola jednoduchá vízia: Domácnosť za nás robí to, čo nechceme alebo nemôžeme robiť sami. Stará sa o bezpečie naše i nášho majetku. Jednoducho sa ovláda. Efektívne hospodári s energiami. Vždy vieme, čo sa deje, a máme ju pod kontrolou kdekoľvek a kedykoľvek.

Systém Loxone sa stará o kontrolné a automatizačné úlohy všetkého druhu. Uľahčuje a zjednodušuje tak život a prácu už stovkám tisíc ľudí po celom svete. Koniec zbytočným úkonom, starostiam a zložitosti!

Oficiálna stránka výrobcu: www.loxone.com