Čítačka elektronického kľúča - nerez

Zväčšiť
 • 1 z 2

Magnetická čítačka, založená na 1-Wire.

 • realizácia jednoduchého prístupového systému
 • spojené funkcie (po priložení kľúča - scéna "Privítanie")
 • montáž na stenu, panely alebo zariadenia
 • skvelý pomer cena/výkon
 • pre použitie v extrémnych poveternostných podmienkach vďaka kvalitnej nerezovej ocele

 • Skladom EU
€38,18
Kategória: Smart Home
Záruka: 2 roky
 

S touto technológiou môžete jednoducho a efektívne nasadiť prístupový systém do vášho domu alebo kancelárie. Medzi jeho výhody patrí jednoduchosť a cenová dostupnosť.

Využitie
Vďaka plnej integrácii tohto riešenia do Loxone konfiguračného softvéru je možné využiť všetky funkcie naplno. V ňom si môžete zadefinovať jednotlivé práva alebo priradzovať akcie na priloženie jednotlivých čipov. V noci tak môžete otvoriť dvere a zároveň stmaviť svetlo a spustiť vašu obľúbenú hudbu na verande. Fantázii sa medze nekladú.

Ako príklad využitia iButtonu možeme použiť aj zabezpečenie vozového parku. Cieľ: Príslušné vozy môžu používať len určité osoby, Prístup do garáže je možný len po priložení el. kľúča k čítačke. El. kľúč (iButton) drží na čítačke vďaka magnetu.

Ide o riešenie založené na 1-Wire. Na to, aby ste mohli používať iButton, je nutné mať 1-Wire Extension.

 

Použitie
Po priložení iButtonu na čítačku sa okamžite odošle signál. Po priložení magnetického elektronického kľúča na čítačku sa na nej kľúč bude držať. Čítačka el. kľúča sa pripája na 1-Wire Extension.

Montáž
Čítačku el. kľúča je možné pripevniť na stenu, prípadne dať do krabičky. Napriek tomu, že je vodotesná, jej použitie v náročnom prostredí sa neodporúča, keďže z dlhodobého hľadiska nei je odolná voči korózii. Čítačka je vhodná do krabičiek s priemerom 20 mm a hĺbkou 5 mm.

Zapojenie
Čítačka el. kľúča sa pripája na 1-Wire Extension. Biely drôt = údaje, sivý drôt = GND. Žltý drôt je společné GND pre LED osvetlenie. Zelený drôt je spojený so zelenou LED, červený s červenou. Obe LED diódy môžu pracovať s 24 VDC. Nie je potrebný už žiadny ďalší odpor - je integrovaný v produkt.

Na jeden 1-Wire Extension je možné pripojiť len jednu čítačku el. kľúča! Ak by ste na jeden 1-Wire Extension použili viac čítačiek, nebolo by ich možné rozoznať.

Popis zapojenia je priložený pri produkte (nie je nutné navštíviť webovú dokumentáciu).

 

Technické informácie:

 • presnosť signálu založená na iButton
 • robustná konštrukcia
 • matriál: nerozová oceľ (1.4418)
 • 2 farebné LED (červená + zelená )
 • prevádzková teplota: -40°C až 85°C
 • montážna hĺbka: 10 mm
 • montážny priemer: 20 mm

 

Obsah balenia:

1x čítačka el. kľúča (magnetická)

1x M20 matica

1x tesnenie

 

Logo-Loxone-Create-Automation-green-Web

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Loxone je dnes medzinárodná spoločnosť s centrálou spoločnosti Loxone je Loxone Electronics GmbH v rakúskom Kollerschlag. Založená bola v roku 2009 a priniesla revolúciu do ovládania inteligentných domov. Rozvinula myšlienku inteligentného riadenia technológií v domácnosti do plne funkčných systémov a ovládacích prvkov.

Na začiatku bola jednoduchá vízia: Domácnosť za nás robí to, čo nechceme alebo nemôžeme robiť sami. Stará sa o bezpečie naše i nášho majetku. Jednoducho sa ovláda. Efektívne hospodári s energiami. Vždy vieme, čo sa deje, a máme ju pod kontrolou kdekoľvek a kedykoľvek.

Systém Loxone sa stará o kontrolné a automatizačné úlohy všetkého druhu. Uľahčuje a zjednodušuje tak život a prácu už stovkám tisíc ľudí po celom svete. Koniec zbytočným úkonom, starostiam a zložitosti!

Oficiálna stránka výrobcu: www.loxone.com