Nové

Button Air

Zväčšiť
  • 1 z 3

Button Air umožňuje rýchle a jednoduché spustenie prednastavené akcie. Vďaka plnej integrácii do systému Loxone je možné implementovať mnoho funkcií, ako sú volania o pomoc, poplach, tlačidlo central stop, automatické otváranie dverí a mnoho ďalšieho.Jednoduchá integrácia do systému Loxone.

  • Flexibilita vďaka technológii Air
  • Protišmyková magnetická základňa (je súčasťou balenia)
  • Vizuálna odozva
  • Potvrdenie dvojitým stlačení,
  • Krytie IP64 – odolný proti striekajúcej vode
  • 2x AA batéria s životnosťou až 5 rokov

  • Skladom EU
€102
Kategória: Smart Home
Záruka: 2 roky
 

Obrovská škála funkcií
Od alarmu cez push notifikácie, telefonické hovory a pod. až po automatické otváranie dverí, cestral stopu a mnoho ďalšieho. Vďaka rozličným možnostiam systému Loxone je Button Air omnoho viac než jednoduché tlačidlo. Táto obrovská škála funkcií je na trhu absolútne jedinečná a zaisťuje maximálnu flexibilitu.

Flexibilita vďaka technológii Air
Vedľa postele, v kúpeľni, na konferenčnom stolíku, ... Magnetická protišmyková základňa umožňuje umiestnenie prakticky kdekoľvek. A bezdrôtová technológia Air už sa postará o zbytok, nie je potrebná žiadna kabeláž.

 

Obsah balenia:

1x Button Air
1x Základňa
2x Hmoždinky
2x Skrutky
2x AA Batérie

 

Logo-Loxone-Create-Automation-green-Web

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Loxone je dnes medzinárodná spoločnosť s centrálou spoločnosti Loxone je Loxone Electronics GmbH v rakúskom Kollerschlag. Založená bola v roku 2009 a priniesla revolúciu do ovládania inteligentných domov. Rozvinula myšlienku inteligentného riadenia technológií v domácnosti do plne funkčných systémov a ovládacích prvkov.

Na začiatku bola jednoduchá vízia: Domácnosť za nás robí to, čo nechceme alebo nemôžeme robiť sami. Stará sa o bezpečie naše i nášho majetku. Jednoducho sa ovláda. Efektívne hospodári s energiami. Vždy vieme, čo sa deje, a máme ju pod kontrolou kdekoľvek a kedykoľvek.

Systém Loxone sa stará o kontrolné a automatizačné úlohy všetkého druhu. Uľahčuje a zjednodušuje tak život a prácu už stovkám tisíc ľudí po celom svete. Koniec zbytočným úkonom, starostiam a zložitosti!

Oficiálna stránka výrobcu: www.loxone.com