Doprava zadarmo

Audioserver

Najflexibilnejšie audio riešenie pre každú budovu.

Audioserver je skvelý nástroj pre elektrikárov, audio profesionálov a každého, kto sa chce stať jedným z nich! Kombinuje vysoký výpočtový výkon a 4 zosilnené výstupy na veľmi malom priestore. Vďaka svojej neobmedzenej rozšíriteľnosti je systém vysoko flexibilný a voľne škálovateľný.

  • Brilantný zvuk pre všetky káblové reproduktory
  • Takmer nekonečne rozšíriteľný vďaka kombinácii so Stereo Extensions a inými Audioservermi
  • Umožňuje inštalácie viacerých zvukových zón  
  • Absolútne bezúdržbový vďaka dokonale koordinovanému hardvéru a softvéru
  • Plne konfigurovateľný v Loxone Config
  • 4x výstupy zosilňovača
  • Prevádzka v Stereo alebo Stereo-Downmix
  • Tree Turbo rozhranie (max. 10 Stereo Extensions)
  • Montáž na DIN lište (9 modulov)
  • Napájanie 18VDC…26VDC
  • Nízka spotreba energie v dobe nečinnosti 2 W

 

garancia_najlepsej_ceny_m    Máte lepšiu ponuku? Napíšte nám!

 


 • Skladom EU
€523,66
Kategória: Smart Home
Záruka: 2 roky
Napájanie: 18 ... 26VDC
Spotreba: typ. 2.16W, max. 163W
Rozmery (D/Š/V): 157x88x57mm
Spôsob montáže: DIN
 

Audioserver – najflexibilnejšie Audio-riešenie pre každú budovu

Audioserver nie je reproduktor – je to sila, ktorá sa skrýva za káblovými reproduktormi. V kombinácii s kvalitnými pasívnymi reproduktormi (4 – 8Ω) vytvára pôsobivý zvukový zážitok. Či už je to tichá alebo hlasná, krištáľovo čistá hudba na pozadí alebo hlasná párty hudba – Audioserver zvláda všetky požiadavky s detailnými farbami zvuku.

Kombinujte 4 integrované zvukové výstupy do pevných alebo flexibilných zón a prineste hudbu do všetkých miestností. Vďaka svojej neobmedzenej rozšíriteľnosti je systém nekonečne flexibilný a voľne škálovateľný.

Audioserver je možné integrovať takmer neviditeľne a úplne bez problémov do inteligentnej budovy: ako hlasitý poplašný systém v reštaurácii, inteligentný zvonček v inteligentnom dome, pre individuálne oznámenia v kancelárii a ešte oveľa viac.

Vďaka vysokokvalitnému, špeciálne vyvinutému hardvéru a softvéru je Audioserver úplne bezúdržbový. Ako obvykle sa konfigurácia vykonáva jednoducho v  Loxone Config.

Flexibilne rozšíriteľný & voľne škálovateľný

Spodná časť formulára

 Audioserver môže byť rozšírený až o 10 Stereo Extensions ( 20 zosilnených výstupov) prostredníctvom špeciálne vyvinutých rozhraní Tree Turbo. Pri väčších inštaláciách je možné bez problémov používať v rovnakej sieti viacero Audioserverov. Týmto spôsobom môžete rozšíriť systém o ľubovoľný počet audio prehrávačov.

Obsah balenia:

1x Audioserver
1x 8GB  Micro SD karta priemyselnej kvality

Logo-Loxone-Create-Automation-green-Web

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Loxone je dnes medzinárodná spoločnosť s centrálou spoločnosti Loxone je Loxone Electronics GmbH v rakúskom Kollerschlag. Založená bola v roku 2009 a priniesla revolúciu do ovládania inteligentných domov. Rozvinula myšlienku inteligentného riadenia technológií v domácnosti do plne funkčných systémov a ovládacích prvkov.

Na začiatku bola jednoduchá vízia: Domácnosť za nás robí to, čo nechceme alebo nemôžeme robiť sami. Stará sa o bezpečie naše i nášho majetku. Jednoducho sa ovláda. Efektívne hospodári s energiami. Vždy vieme, čo sa deje, a máme ju pod kontrolou kdekoľvek a kedykoľvek.

Systém Loxone sa stará o kontrolné a automatizačné úlohy všetkého druhu. Uľahčuje a zjednodušuje tak život a prácu už stovkám tisíc ľudí po celom svete. Koniec zbytočným úkonom, starostiam a zložitosti!

Oficiálna stránka výrobcu: www.loxone.com