Doprava zadarmo

AquaStar Air 1,5"

Loxone Aquastar Air je ten najmodernejší 6-tich cestný ventil na svete a vďaka Loxone Miniserveru (alebo Miniserveru Go) umožňuje prvý plne automatické a inteligentné ovládanie bazéna:

 • Plne automatické & inteligentné ovládanie a dohľad nad bazénom pre maximálny komfort a minimálnu prácu.
 • Vrátane množstvo rozhraní pre integráciu meranie teploty, filtračného čerpadla, zakrytie bazéna, protiprúde, atď.
 • Ovládanie a dohľad odkiaľkoľvek na svete vďaka bezplatným Loxone Apps.
 • Jednoduché sprevádzkovanie v rámci niekoľkých minút vďaka předpřipravenému funkčnému bloku.
 • Flexibilita & orientácia na budúcnosť vďaka integrovanej technológii Loxone Air (bezdrôtová komunikácia).
 • Pre pravidelnú & automatickú filtráciu bazéna a lepšiu kvalitu vody.

 • Skladom EU
€1 909,21
Kategória: Smart Home
Záruka: 2 roky
 

PLNE AUTOMATIZOVANÉ OVLÁDANIE BAZÉNU
6-cestný ventil Aquastar Air sa bezdrôtovo spája s Miniserverem alebo Miniserverem Go, a je tak integrovaný do systému Loxone. Loxone Miniserver umožňuje jednoduché nastavenie, inteligentné ovládanie, monitorovanie a automatizáciu bazéna.

 

Koniec starostí o kvalitu vody
AquaStar Air zaisťuje najlepšiu kvalitu vody a umožňuje filtrovanie, spätné preplachovanie, oplachovanie, cirkuláciu, vypúšťanie, zimné polohu atď.

 

Filtrovanie: Nasávaná voda cez čerpadlo je filtrovaná cez filtračný piesok, kde sa zachytávajú nečistoty z bazéna. Do bazéna následne putuje už vyčistená voda.

Spätný preplach: V tejto polohe prúdi voda opačným smerom. Voda tlačí zospodu na piesok, kde sa vytvára vír a uvoľňujú sa nečistoty, ktoré sa následne odplavujú do kanalizácie.

Čistiace výplach: Aktivuje sa po spustení spätného preplachu, aby sa zabránilo vniknutiu nečistôt späť do bazéna. Pritom sa znova piesok usadzuje a malé množstvo vody je vypustené do kanalizácie.

Cirkulácia: Bazénová voda pri cirkulácii nejde cez filter, ale pumpuje vodu priamo do bazéna - napr. K rýchlemu premiešanie vody. 

Vyprázdňovanie: Vyprázdňovanie umožní po sezóne nechať bazén vypustiť.

Zatvorené: Pri tomto nastavení je ventil uzavretý a vodný okruh nie je v prevádzke.

 

Všetko pod kontrolou v aplikácii
Či už doma pomocou prehliadača v počítači alebo pomocou smartphonu na cestách, vaši zákazníci môžu sledovať bazén kdekoľvek. Teplota vody, hladina, doba filtrovanie, krytie bazéna, protiprúdový systém a ďalšie možno kedykoľvek kontrolovať a monitorovať. Okrem toho môže byť používateľ upozornený na rôzne udalosti, ako je napríklad dosiahnutie intervalov údržby, hraničné hodnoty, otvorenie bazéna v neprítomnosti atď. Buď e-mailom, volaním, blikajúcim svetlom, ...

 

Dokonalý pocit bezpečia
AquaStar Air ponúka rad bezpečnostných funkcií: 

 • Detekcia porúch a oznámenia telefonicky alebo e-mailom.
 • Spoľahlivé ovládanie čerpadla a vypúšťanie.
 • Bezpečný pohyb ventilu: Pri pohybe je bezpečnostný ventil uzavretý a je zabránené úniku vody z bazéna.
 • Ak je čerpadlo aktívny v automatickom režime, nie je možné filtrovanie.
 • Samostatne dostupná sada batérií Safety Pack pre bezpečnú prevádzku v prípade výpadku napájania.

Logo-Loxone-Create-Automation-green-Web

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Loxone je dnes medzinárodná spoločnosť s centrálou spoločnosti Loxone je Loxone Electronics GmbH v rakúskom Kollerschlag. Založená bola v roku 2009 a priniesla revolúciu do ovládania inteligentných domov. Rozvinula myšlienku inteligentného riadenia technológií v domácnosti do plne funkčných systémov a ovládacích prvkov.

Na začiatku bola jednoduchá vízia: Domácnosť za nás robí to, čo nechceme alebo nemôžeme robiť sami. Stará sa o bezpečie naše i nášho majetku. Jednoducho sa ovláda. Efektívne hospodári s energiami. Vždy vieme, čo sa deje, a máme ju pod kontrolou kdekoľvek a kedykoľvek.

Systém Loxone sa stará o kontrolné a automatizačné úlohy všetkého druhu. Uľahčuje a zjednodušuje tak život a prácu už stovkám tisíc ľudí po celom svete. Koniec zbytočným úkonom, starostiam a zložitosti!

Oficiálna stránka výrobcu: www.loxone.com

 
Prevádzkovateľ webu, spoločnosť TecPoint, s.r.o., Puškinova 4068/4A, 942 01 Šurany, IČO: 50256572, ako správca osobných údajov, zpracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok, pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež pre retargeting. Viac informácií.