Nové Doprava zadarmo

Air Base Extension

Air Base Extension rozširuje Miniserver o Loxone Air bezdrôtovú technológiu, ktorá je šitá na mieru inteligentný elektroinstalci. Najväčšie využitie nájde pre rekonštrukcie a tiež rozširovanie o nové funkcie.        

  • Ideálne pre už hotové stavby         
  • jednoduchá integrácia         
  • Vysoký dosah a kapacita         
  • Nízka spotreba energie

 

 

garancia_najlepsej_ceny_m    Máte lepšiu ponuku? Napíšte nám!

 


  • Skladom EU
€112,51
Kategória: Smart Home
Záruka: 2 roky
Napájanie: 9 ... 28VDC
Spotreba: max. 150mW
Rozmery (D/Š/V): 35.4 x 88 x 57 mm
Spôsob montáže: DIN
 

Loxone Air Base Extension

Ideální pro rekonstrukce

Loxone Air Base Extension bol vyvinutý špeciálne pre využitie bezdrôtovej komunikácie v inteligentný elektroinstalci. S jedným Loxone Air Base Extension možné integrovať až 128 Air zariadení. To prináša veľkú flexibilitu a možnosti do budúcnosti.

Skvelý dosah –

vďaka technológii Mesh

Loxone Air je založený na technológii Mesh. Dáta je možné prenášať na veľké vzdialenosti vďaka tomu, že každý prvok, ktorý je pripojený na napájanie, funguje aj ako repeater. Čo to v praxi znamená? V podstate nekonečný dosah bez ohľadu na steny či podlažia a perfektnú odozvu aj pri veľkom množstve zapojených komponentov.

Minimálna spotreba

Bezdrôtová komunikácia je veľmi úsporná. Vďaka tomu je spotreba energie minimálna. Batérie v Air zariadeniach vydrží celé roky.

Minimálna spotreba

Bezdrôtová komunikácia je veľmi úsporná. Vďaka tomu je spotreba energie minimálna. Batérie v Air zariadeniach vydrží celé roky.

Rýchlosť

Všetky príkazy sú vykonané okamžite. Stlačíte tlačidlo a okamžite vidíte, čo sa stalo. Nespoznáte rozdiel oproti klasickým vypínačom.

100% optimalizácia

Air technológie a všetka Air zariadenia sú určené na Plug & Play použitie. Predovšetkým ale perfektne spolupracujú so všetkými Loxone produktmi.

Možnosť aktualizácie

Každé zariadenie zvláda aktualizácie firmvéru. Všetky produkty Loxone stále získavajú nové funkcie a len tak nezastarají.

Mesh Technológia

Komunikácia Loxone Air je preto založená na technológii Mesh. Vďaka tomu pripojené zariadenia rozširujú signál a zvyšujú stabilitu.

Šifrovanie

Komunikácia medzi výrobkami Loxone Air je zabezpečená podľa súčasných štandardov IPSec.

Obsah balenia:

  • 1 × Air Base Extension
  • 1 × SMA anténa

Logo-Loxone-Create-Automation-green-Web

 

 

Air Base


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Loxone je dnes medzinárodná spoločnosť s centrálou spoločnosti Loxone je Loxone Electronics GmbH v rakúskom Kollerschlag. Založená bola v roku 2009 a priniesla revolúciu do ovládania inteligentných domov. Rozvinula myšlienku inteligentného riadenia technológií v domácnosti do plne funkčných systémov a ovládacích prvkov.

Na začiatku bola jednoduchá vízia: Domácnosť za nás robí to, čo nechceme alebo nemôžeme robiť sami. Stará sa o bezpečie naše i nášho majetku. Jednoducho sa ovláda. Efektívne hospodári s energiami. Vždy vieme, čo sa deje, a máme ju pod kontrolou kdekoľvek a kedykoľvek.

Systém Loxone sa stará o kontrolné a automatizačné úlohy všetkého druhu. Uľahčuje a zjednodušuje tak život a prácu už stovkám tisíc ľudí po celom svete. Koniec zbytočným úkonom, starostiam a zložitosti!

Oficiálna stránka výrobcu: www.loxone.com