Doprava zadarmo

Miniserver

Modulárna centrálna jednotka pre riadenie inteligentnej elektroinštalácie v domácnosti, firme či pre špeciálne projekty automatizácie. Zariadi väčšinu úloh pre účely bezepčnosti, pohodlia a energetickej účinnosti. Miniserver má kryt o šírke 9 DIN modulov pre montáž do rozvádzača na inštalačnú lištu. Loxone Miniserver bol vyvinutý špeciálne pre profesionálnych elektrikárov. NEJEDNÁ SA O "PLUG AND PLAY" ZARIADENIE. VYŽADUJE SI ODBORNÚ MONTÁŽ A NASTAVENIE. Pokiaľ máte záujem o tieto služby tak NÁS KONTAKTUJTE. Sme oficiálny Loxone Silver partner a radi vám pri vašom projekte poradíme a navrhneme vhodné riešenie aj so zaujímavou cenou. 

 

garancia_najlepsej_ceny_m    Máte lepšiu ponuku? Napíšte nám!

 


 • (3 ks) Skladom u nás
€679,12
Kategória: Riadiace jednotky
Záruka: 2 roky
Napájanie: 19.2 ... 30VDC
Spotreba: typ. 1.85W, max. 3W
Rozmery (D/Š/V): 157x88x57mm
Spôsob montáže: DIN
 

Loxone Miniserver slúži ako centrálna riadiaca jednotka v automatizácií budov. Vymeniteľná SD karta ukladá operačný systém, uživateľské programovanie a nastavenie. LAN rozhranie umožňuje programovanie zariadenia, využívanie integrovaného webservera a tiež ovládanie hotovej inštalácie prostredníctvom webového rozhrania a aplikácie Loxone.

K dispozícii je integrované Tree rozhranie pre pripojenie senzorov a aktorov a tiež 8 bezpotencionálnych releových kontaktov, 8 digitálnych a 4 analógové vstupy. Prostrednictvom rozhrania LINK je možné Miniserver rozšíriť pomocou Extension modulov o ďalšie funkcie a tiež vstupy a výstupy.

Loxone Miniserver:

 • 8 digitálnych výstupov
 • 8 digitálnych vstupov 24V DC
 • 4 analógové vstupy 0-10V
 • Loxone Link rozhranie (až 30x Extension)
 • Loxone Tree rozhranie (až 50x Tree zariadenie)
 • LAN rozhranie (IPv4/IPv6, SSL, 100Mbps)
 • Napájenie 19,2–30V DC (PELV)
 • Montáž na DIN lištu (9 pozícií)
 • Webový server je súčasťou (nepotrebuje cloud)
 • Loxone Tree Interkomunikácia pre prepojenie viacerých centrálnych jednotiek

 

Obsah balenia:

1 × Loxone Miniserver
1 × 120ohmový odpor pre zbernicu Link
1 × Príbalová informácia
1 × Samolepka Loxone 
1 × Originálna Micro-SD karta 8 GB priemyselnej kvality (odporúčame používať iba originálne SD karty)
1 × IDC Tool

 

Logo-Loxone-Create-Automation-green-Web

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Loxone je dnes medzinárodná spoločnosť s centrálou spoločnosti Loxone je Loxone Electronics GmbH v rakúskom Kollerschlag. Založená bola v roku 2009 a priniesla revolúciu do ovládania inteligentných domov. Rozvinula myšlienku inteligentného riadenia technológií v domácnosti do plne funkčných systémov a ovládacích prvkov.

Na začiatku bola jednoduchá vízia: Domácnosť za nás robí to, čo nechceme alebo nemôžeme robiť sami. Stará sa o bezpečie naše i nášho majetku. Jednoducho sa ovláda. Efektívne hospodári s energiami. Vždy vieme, čo sa deje, a máme ju pod kontrolou kdekoľvek a kedykoľvek.

Systém Loxone sa stará o kontrolné a automatizačné úlohy všetkého druhu. Uľahčuje a zjednodušuje tak život a prácu už stovkám tisíc ľudí po celom svete. Koniec zbytočným úkonom, starostiam a zložitosti!

Oficiálna stránka výrobcu: www.loxone.com