Doprava zadarmo

Miniserver Go

Miniserver Go tvorí inteligentné srdce renovovaných, prípadne menších inteligentných domov, ktoré plní všetky úlohy na základe Loxone Air bezdrôtovej technológii. Je ideálnym riešením pre vaše reakreačné chaty alebo apartmány, kde sa vám postará okrem zabezepčenia objektu aj o  ovládanie osvetlenie, vykurovania, tienenia a ďalších technológií. A to všetko aj prostredníctvom bezproblémového vzdialeného prístupu a mobilnej aplikácii. 

NEJEDNÁ SA VŠAK TAK CELKOM O "PLUG AND PLAY" ZARIADENIE. VYŽADUJE SI ODBORNÉ NASTAVENIE. Pokiaľ máte záujem o túto službu tak NÁS KONTAKTUJTE. Sme oficiálny Loxone Silver partner a radi vám pri vašom projekte poradíme a navrhneme vhodné riešenie aj so zaujímavou cenou. 

AKCIA: LEN TERAZ PRI NÁKUPE MINISERVERA GO DOSTANETE OD NÁS ZADARMO ORIGINÁLNE ČIERNE LOXONE POLO TRIČKO

 

garancia_najlepsej_ceny_m    Máte lepšiu ponuku? Napíšte nám!

 


 • Skladom EU
€392
Kategória: Riadiace jednotky
Záruka: 2 roky
Napájanie: 4.4 ... 5.25VDC cez USB v balení
Spotreba: max. 1,3W
Rozmery (D/Š/V): 90x90x20mm
 

Loxone Miniserver Go je základná jednotka so vstavanou bezdrôtovou technológiou Air s možnosťou doplnenia aj klasickej Loxone zbernicovej technológie (Tree). Ovládajte svoju domácnosť, chatu alebo firmu bez zložitej kabeláže z jedného centrálneho miesta – z Loxone Miniservera Go. Vďaka integrovanej Loxone Air technologií je ideálnym riešením pre rekonštrukcie a renovácie. Spolupracuje s tlačítkami, ovláda osvetlenie, tienenie, vykurovanie alebo celé systémy ako napríklad fotovoltaiku. Jednoducho a v krátkom čase je možné automatizovať a inteligentne ovládať všetky zariadenia.

Loxone Miniserver Go obsahuje následujúce rozhrania:

 • Loxone Link
 • Slot na SD kartu
 • Pripojenie k sieti LAN
 • Napájanie 5 V DC (cez Micro USB konektor)
 • Integrovaná anténa

 

Obsah balenia

 • 1 × Loxone Miniserver Go
 • 1 × USB napájací zdroj s troma druhmi zástrčky
 • 1 × USB A na Micro B kábel (iba pre napájenie)
 • 1 × Sieťový kábel
 • 1 × Originálna Micro-SD karta priemyslovéj kvality s kapacitou 8 GB

Logo-Loxone-Create-Automation-green-Web

Miniserver Go


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Loxone je dnes medzinárodná spoločnosť s centrálou spoločnosti Loxone je Loxone Electronics GmbH v rakúskom Kollerschlag. Založená bola v roku 2009 a priniesla revolúciu do ovládania inteligentných domov. Rozvinula myšlienku inteligentného riadenia technológií v domácnosti do plne funkčných systémov a ovládacích prvkov.

Na začiatku bola jednoduchá vízia: Domácnosť za nás robí to, čo nechceme alebo nemôžeme robiť sami. Stará sa o bezpečie naše i nášho majetku. Jednoducho sa ovláda. Efektívne hospodári s energiami. Vždy vieme, čo sa deje, a máme ju pod kontrolou kdekoľvek a kedykoľvek.

Systém Loxone sa stará o kontrolné a automatizačné úlohy všetkého druhu. Uľahčuje a zjednodušuje tak život a prácu už stovkám tisíc ľudí po celom svete. Koniec zbytočným úkonom, starostiam a zložitosti!

Oficiálna stránka výrobcu: www.loxone.com

 
Prevádzkovateľ webu, spoločnosť TecPoint, s.r.o., Puškinova 4068/4A, 942 01 Šurany, IČO: 50256572, ako správca osobných údajov, zpracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok, pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež pre retargeting. Viac informácií.