Právna doložka


Prevádzkovateľom tejto internetovej stránky je spoločnosť TecPoint, s.r.o., ktorá sa zaväzuje k nižšie uvedenému.

Ochrana osobných údajov

Všetky osobné údaje sú uchovávané v súlade s platnými zákonmi SR. Osobné údaje nie sú poskytované žiadnej tretej strane, okrem zmluvných prepravcov, ktorým sú poskytnuté informácie len v rozsahu potrebnom k bezproblémovému doručeniu zásielok. Údaje o nákupoch a správaní sa zákazníkov budu použité len pre zákonné potreby prevádzkovateľa webstránky.

Copyright

Táto stránka je, ako v časti tak aj v celku, autorským dielom. Výhradné práva na všetky materiály sú majetkom prevádzkovateľa. Všetky práva sú vyhradené. Žiadna časť tohto webu (texty, obrázky, popis nákupu, parametre, obchodné podmienky ani ďalšie časti stránky), ak nie je uvedené inak, v celku ani v častiach nesmie byť kopírovaná, alebo inak prezentovaná bez výslovného súhlasu prevádzkovateľa. Názvy a označenia výrobkov, služieb, firiem a spoločností môžu byť registrovanými obchodnými známkami príslušných vlastníkov.

Zodpovednosť

Prevádzkovateľ sa zrieka zodpovednosti za vecné a technické nepresnosti, či chyby. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo na zmeny a úpravy bez predchádzajúceho upozornenia. Prevádzkovateľ nenesie voči iným subjektom zodpovednosť za priame i nepriame následky škôd, ktoré vznikli použitím informácií získaných prostredníctvom prevádzkovateľa stránky. Prevádzkovateľ nenesie v žiadnom prípade následky ušlého zisku a vzniknutých nákladov prevádzkou alebo ukončením či prerušením činnosti.

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť TecPoint, s.r.o., Puškinova 4068/4A, 942 01 Šurany, IČO: 50256572, ako správca osobných údajov, zpracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok, pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež pre retargeting. Viac informácií.