Doprava zadarmo

Balance nástenné

Sériu Balance charakterizuje jednoduchosť, minimalizmus a funkčnosť. Čisté línie, okrúhle tvary a matný čierny kov prispievajú k elegantnému výzoru v spojení so štýlovým nordickým dekorom. 
Nástenné LED svietidlo má mnoho aplikácií. Funkčnosť, tá sa starostlivo zvažuje v dizajne. Svietidlo je totiž možné nastaviť výškovo. Výsledkom je lampa, ktorá sa dá použiť ako bežná nástenná alebo aj ako nástenná stojacia lampa. Intuitívnosť - funkcia stmievania 3-Step MOODMAKER™ 100-50-25% umožňuje stmievať svetlo bežným vypínačom.

Svietidlá Balance navrhla Maria Berntsen vo svojom štúdiu v Copenhagene.


  • Skladom EU
€202
Kategória: Nástenné svietidlá
Záruka: 2 roky
Stupeň ochrany: IP20
Napätie: 230V
Materiál: Kov
Farba: Čierna
Priemer tienidla / V / H: 30 / 31 / 30 cm
Kábel: čierny textilný
Dĺžka kábla: 150 cm
Typ vypínača: ON / OFF na kábli
Svetelný zdroj: LED 17,5W ( integrovaná )
Farba svetla: 2700K
Svetelný výkon: 1200 lm
Typ stmievača: 3-krokový MOODMAKER TM 100-50-25%
Záruka na LED: 5 rokov
 

Nástenné LED svietidlo Balance je v elegantnom čiernom kovovom prevedení v kombinácií s akrylom. Veľká osvetľovacia plocha poskytuje dobré svetlo nadol. Vypínač sa nachádza na kábli.

LOGO

 

Dánska spoločnosť Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Dánska spoločnost Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Oficiálna stránka výrobcu: www.nordlux.com

 LOGO

 

 

 
Prevádzkovateľ webu, spoločnosť TecPoint, s.r.o., Puškinova 4068/4A, 942 01 Šurany, IČO: 50256572, ako správca osobných údajov, zpracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok, pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež pre retargeting. Viac informácií.