Doprava zadarmo

Touch Pure Tree

Zväčšiť
 • 1 z 2

Pre vaše najnáročnejších zákazníkov: Naše populárne dotykové tlačidlo v luxusnom prevedení - bezrámová konštrukcia s citlivou hladkou plochou z ušľachtilého skla. Intuitívne koncept umožňuje ovládanie miestnosti pomocou piatich dotykových bodov.

 • Vyrobené z kvalitného satinovaného skla
 • Sklenený povrch tlačidla s keramickým tlačou (nie sú vidieť žiadne odtlačky prstov!)
 • Integrované orientačné svetlo 

€203,20
Kategória: Káblové ovládanie
Záruka: 2 roky
Napájacie napätie: 6 ... 30VDC
Spotreba: typ. 49mW, max. 95mW
Rozmery (/D/Š/V): 90x90x16mm

Zvoľte variant

 • Farba: Biela
  • Skladom EU
  €203,20
     
 • Farba: Antracitová
  • Skladom EU
  €203,20
     
 

 

Exkluzivita má svoje meno: Touch Pure

Luxusný dizajn, prvotriedne materiály a minimalizmus robí z Loxone Touch Pure jedinečný ovládací prvok, ktorý uspokojí aj tých najnáročnejších zákazníkov.

 

Ovládanie nikdy nebolo jednoduchšie

 

 

Do produktového radu Loxone Touch Pure sme investovali veľa času, a vznikol tak úžasný produkt bez kompromisov.
Intuitívne koncept ovládania umožňuje ovládanie miestnosti pomocou piatich dotykových bodov.

Odporúčaná konfigurácia pre "pětitlačítko": centrálnym stlačením sú ovládané svetlá, ľavá časť je vyhradená pre tienenie a pravá na ovládanie hudby. Všetko je samozrejme možné prispôsobiť pod.

PS: Ak sa dotknete tlačidla celou rukou, aktivuje sa stredový stisk bez ohľadu na to, koľkých bodov sa dotknete. A samozrejme Touch podporuje dvojstlačenie, trojstisk a dlhé podržanie.

 

 

Teplotný a vlhkostný senzor

Touch Pure  Tree sú vybavené teplotným a vlhkostným senzorom. Vďaka tomu Loxone udržuje ideálnu klímu v každej miestnosti zvlášť. Pre reguláciu teploty a ventilácia nie je potrebné inštalovať ďalšie senzory či termostaty. V prípade nebezpečenstva požiaru sú vaši zákazníci ihneď upozornení.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Obsah balenia:

 • 1 × Touch Pure
 • 1 × montážní rámeček
 • 1 × příbalový leták

 

Logo-Loxone-Create-Automation-green-Web


Touch Pure Tree


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Loxone je dnes medzinárodná spoločnosť s centrálou spoločnosti Loxone je Loxone Electronics GmbH v rakúskom Kollerschlag. Založená bola v roku 2009 a priniesla revolúciu do ovládania inteligentných domov. Rozvinula myšlienku inteligentného riadenia technológií v domácnosti do plne funkčných systémov a ovládacích prvkov.

Na začiatku bola jednoduchá vízia: Domácnosť za nás robí to, čo nechceme alebo nemôžeme robiť sami. Stará sa o bezpečie naše i nášho majetku. Jednoducho sa ovláda. Efektívne hospodári s energiami. Vždy vieme, čo sa deje, a máme ju pod kontrolou kdekoľvek a kedykoľvek.

Systém Loxone sa stará o kontrolné a automatizačné úlohy všetkého druhu. Uľahčuje a zjednodušuje tak život a prácu už stovkám tisíc ľudí po celom svete. Koniec zbytočným úkonom, starostiam a zložitosti!

Oficiálna stránka výrobcu: www.loxone.com