Doprava zadarmo

Stropné LED svetlo RGBW Tree

Stropné LED svetlo s integrovaným detektorom pohybu sa stará o mnoho úloh a stane sa nenápadným centrom osvetlenie miestnosti.

 • integrovaný detektor pohybu a snímač jasu
 • nadčasový čistý dizajn
 • teplé biele i farebné svetlo
 • vysoká svietivosť
 • homogénne osvetlenie plochy
 • jemné stmievanie
 • k dispozícii v antracitovej a bielej farbe

€319,76
Kategória: Káblové ovládanie
Záruka: 2 roky
Napájacie napätie: 22 ... 25VDC
Spotreba: Standby: <150mW; Red: 8W Green: 6.4W; Blue: 4W; Warm White: 19.7W; max. 20.5W;
Rozmery (Ø/V): 298 x 50 mm

Zvoľte variant

 • Farba: Biela
  • Skladom EU
  €319,76
     
 • Farba: Antracitová
  • Skladom EU
  €319,76
     
 

Loxone stropné LED svetlo

Najjednoduchšie voľba pre krásne svetlo

Stropné LED svetlo RGBW od Loxone je najľahší spôsob, ako získať krásne svetlo vo všetkých miestnostiach. Je všestranné a veľmi nenápadné. Kombinuje najmodernejšiu technológiu s nadčasovým dizajnom.

 

Stropné osvetlenie 2 v 1:
Real Smart Home funkcie súčasťou

Či už chcete teplé biele alebo atmosférické farebné osvetlenie, jemné podkreslenie alebo jasné pracovné svetlo, vo všetkých prípadoch vám skvele poslúži Stropné LED svetlo RGBW.

Integrovaný detektor pohybu tvorí základ pre nespočenosť funkcií moderného domova. Napríklad automatické osvetlenie či detekcia vlámaniu. Chytré svetlo poslúži napríklad aj ako tichý zvonček.

 

 

 

 

 

Integrovaný pohybový senzor
Detektor pohybu vo všetkých miestnostiach je základným predpokladom mnohých užitočných funkcií inteligentného domu. Vďaka použitiu stropného svetla Loxone nepotrebujete samostatný detektor pohybu. Je v ňom totiž integrovaný.

 

 

 

 

 


 

Osvetlenie
Koniec tápania v tme. Vstup do miestnosti aktivuje správne svetlo podľa dennej doby. Skvelá      funkcia, ktorá je štandardné pre všetky Loxone svetla.


  Alarm
Ak by sa niekto pohyboval v dome bez oprávnenia, detektor pohybu to zistí. Dom nepozvaného hosťa vyženie a majiteľa informuje o incidente.


Hudba
Obľúbená hudba po celý deň: Ráno sa aktivuje sa pri vstupe do kúpeľne a postará sa o príjemný vstup do nového dňa.


 A ešte viac ...
Vďaka 100% integrácii do Loxone je možné využiť množstvo ďalších inteligentných funkcií. Trebárs nočné osvetlenie: tlmené červené svetlo na cestu do kúpeľne bez narušenia spánku.


 

Ideálne pre izby 1-15 m²

Jedno svetlo, veľa možností. Zvlášť v menších miestnostiach sa postará o mnoho úloh a stáva sa nenápadným centrom osvetlenie.

 

 

Malá veľkosť - veľký výkon
Výkonné LED čipy zariadi dostatočné osvetlenie vo všetkých situáciách. Jas stropného LED svetla je porovnateľný s jasom 130W žiarovky.

 

Integrovaný snímač jasu
Vedľa detektora pohybu má Stropné LED svetlo integrovaný tiež snímač jasu. V kombinácii s plnou kompatibilitou s inteligentným domom je to najvšestrannejšie stropné svetlo na svete.

Vysoká oblasť detekcie
Dokonalý prehľad: Detekčná oblasť 360 ° a uhol snímania 110 ° (detekčná oblasť priemerom 8 m pri výške stropu 3 m). Nastaviteľná citlivosť v 4 úrovniach.

Snímanie jasu
Vysoko kvalitný snímač jasu s rozsahom merania od 0,045 luxu do 188 000 luxov.

Loxone technológie
100% kompatibilita všetkých prvkov, hotové funkcie, jednoduchá inštalácia, dlhodobá podpora (aktualizácia).

 

Plynulé stmievanie
Oveľa lepší výsledok stmievanie v porovnaní s bežnými možnosťami.

 

Obsah balenia:

 • 1 × Stropní LED světlo RGBW
 • 3 × Hmoždinky / šrouby

Logo-Loxone-Create-Automation-green-Web

Stropné LED svetlo RGBW


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Loxone je dnes medzinárodná spoločnosť s centrálou spoločnosti Loxone je Loxone Electronics GmbH v rakúskom Kollerschlag. Založená bola v roku 2009 a priniesla revolúciu do ovládania inteligentných domov. Rozvinula myšlienku inteligentného riadenia technológií v domácnosti do plne funkčných systémov a ovládacích prvkov.

Na začiatku bola jednoduchá vízia: Domácnosť za nás robí to, čo nechceme alebo nemôžeme robiť sami. Stará sa o bezpečie naše i nášho majetku. Jednoducho sa ovláda. Efektívne hospodári s energiami. Vždy vieme, čo sa deje, a máme ju pod kontrolou kdekoľvek a kedykoľvek.

Systém Loxone sa stará o kontrolné a automatizačné úlohy všetkého druhu. Uľahčuje a zjednodušuje tak život a prácu už stovkám tisíc ľudí po celom svete. Koniec zbytočným úkonom, starostiam a zložitosti!

Oficiálna stránka výrobcu: www.loxone.com