RGBW 24V Compact Dimmer Tree

RGBW 24V Dimmer špeciálne vyvinutý na decentralizované použitie. Možno ho bez problému integrovať do Real Smart Home a umožňuje ovládanie svetelných nálad.

  • kompaktné
  • decentralizované použitie
  • Jednoduché sprevádzkovanie a plná podpora aktualizácií
  • Plynulé stmievanie 0-100%
  • Milióny farieb (RGBW)

  • Skladom EU
€81,70
Kategória: Káblové ovládanie
Záruka: 2 roky
Napájacie napätie: 12 ... 28VDC
Spotreba: typ. 66mW, max. 150mW
Rozmery (/D/Š/V): 136 x 36 x 22.6mm
 

RGBW 24V Compact Dimmer


Unikátny svetelná atmosféra
RGBW 24V Compact Dimmer umožňuje jednoduché ovládanie LED RGBW a WW osvetlenia. Ako sú napríklad LED Spoty, Závesná svetla RGBW alebo LED pásiky.

Flexibilné použitie
Kompaktná verzia RGBW 24V DIMMER umožňuje flexibilné použitie napríklad pri umiestnení LED pásikov. Možno ho ľahko inštalovať pod nábytok, pod posteľ alebo priamo do podhľadu.

Obsah balenia:

1x RGBW 24V Compact Dimmer
2x Svorka

Logo-Loxone-Create-Automation-green-Web

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Loxone je dnes medzinárodná spoločnosť s centrálou spoločnosti Loxone je Loxone Electronics GmbH v rakúskom Kollerschlag. Založená bola v roku 2009 a priniesla revolúciu do ovládania inteligentných domov. Rozvinula myšlienku inteligentného riadenia technológií v domácnosti do plne funkčných systémov a ovládacích prvkov.

Na začiatku bola jednoduchá vízia: Domácnosť za nás robí to, čo nechceme alebo nemôžeme robiť sami. Stará sa o bezpečie naše i nášho majetku. Jednoducho sa ovláda. Efektívne hospodári s energiami. Vždy vieme, čo sa deje, a máme ju pod kontrolou kdekoľvek a kedykoľvek.

Systém Loxone sa stará o kontrolné a automatizačné úlohy všetkého druhu. Uľahčuje a zjednodušuje tak život a prácu už stovkám tisíc ľudí po celom svete. Koniec zbytočným úkonom, starostiam a zložitosti!

Oficiálna stránka výrobcu: www.loxone.com