Nano 2 Relay Tree

Zväčšiť
 • 1 z 3

Loxone Nano 2 Relay Tree je ideálne riešenie pre rýchle a jednoduché integrácie motorov tienenie pomocou Loxone Tree. Tento modul sa zmestí do inštalačnej krabice a disponuje 2 relé a podporuje automatickú detekciu koncových polôh.

 • 2 Digitálne výstupy (bezpotenciálny so spoločným vstupom)
  - 250VAC 10A pri cos φ = 1 alebo
  - 30VDC 10A
  - celková záťaž max. 12A
 • Ideálne pre riadenie žalúzií, roliet aj markíz (rozoznanie koncových polôh)
 • 100% na mieru systému Loxone
 • Jednoduchá inštalácia a konfigurácia vďaka technológii Tree
 • Kompaktné prevedenie: 42 × 39 × 20,5 mm

 • Skladom EU
€99,74
Kategória: Káblové ovládanie
Záruka: 2 roky
Napájacie napätie: 18 ... 28VDC
Spotreba: typ. 0.1W, max. 0.34W
Rozmery (/D/Š/V): 39.45 x 38.95 x 20.20mm
 

Vhodný pre všetky typy tienenia
Elektrické žalúzie, rolety, závesy? Všetko ľahko integruje do chytré domácnosti miniatúrne modul Nano 2 Relay Tree. Dvojica silných relé zaistí inteligentné riadenie všetkých typov tieniacej techniky pomocou Loxone.

Nano 2 Relay Tree vedľa tienenie ale dobre poslúži aj pre rad ďalších zariadení. Ide o univerzálny aktor s dvoma digitálnymi výstupmi, ktoré možno ovládať nezávisle (napr. Pre ovládanie kotla).

 

Automatická detekcia koncových polôh
Nano 2 Relay sám rozozná, kedy motor príde na koniec, čo je dôležité pre presné a bezpečné ovládanie. To veľmi uľahčí a zrýchli konfiguráciu. Loxone potom vypočíta aktuálnu polohu tienenia a zobrazí ju v aplikácii.

 

Obsah balenia:

1 × Nano 2 Relay Tree
1 × Příbalová informace

 

Logo-Loxone-Create-Automation-green-Web

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Loxone je dnes medzinárodná spoločnosť s centrálou spoločnosti Loxone je Loxone Electronics GmbH v rakúskom Kollerschlag. Založená bola v roku 2009 a priniesla revolúciu do ovládania inteligentných domov. Rozvinula myšlienku inteligentného riadenia technológií v domácnosti do plne funkčných systémov a ovládacích prvkov.

Na začiatku bola jednoduchá vízia: Domácnosť za nás robí to, čo nechceme alebo nemôžeme robiť sami. Stará sa o bezpečie naše i nášho majetku. Jednoducho sa ovláda. Efektívne hospodári s energiami. Vždy vieme, čo sa deje, a máme ju pod kontrolou kdekoľvek a kedykoľvek.

Systém Loxone sa stará o kontrolné a automatizačné úlohy všetkého druhu. Uľahčuje a zjednodušuje tak život a prácu už stovkám tisíc ľudí po celom svete. Koniec zbytočným úkonom, starostiam a zložitosti!

Oficiálna stránka výrobcu: www.loxone.com