Doprava zadarmo

Meteostanica Tree

Zväčšiť
 • 1 z 2

V šikovnom dome Loxone sú aktuálne a presné meteorologické údaje a predpoveď počasia rozhodujúce. Z tohto dôvodu sme pripravili "" all-in-one "" riešenie: Meteostanicu vo výhodnom sete s Weather Service na 10 rokov.

 • Údaje o rýchlosti vetra, teplote, úrovni slnečného jasu a rozoznanie dažďa.
 • Plug & Play: sprevádzkovanie v rekordnom čase vďaka technológii Tree a Air.
 • Navrhnutý a vyvinutý špeciálne pre Loxone Smart Home.
 • Výhodný set s Loxone Weather Service na 10 rokov
  (Aktivačný kód obrdžíte s faktúrou).

 • Skladom EU
€530,47
Kategória: Káblové ovládanie
Záruka: 2 roky
Napájacie napätie: 10 ... 30VDC
Spotreba: typ. 0.06W, max. 1.1W
Rozmery (/D/Š/V): 262 x 120 x 90 mm
 

Meteostanica
Spoľahlivé údaje o počasí pre perfektné automatizáciu.
Vďaka lokálnym senzorom a presné predpovede počasia.

Aby sa dokázala vaša domácnosť alebo firma prispôsobovať aktuálnym poveternostným podmienkam, je nevyhnutné presné zaznamenanie teploty, zrážok, vetra i slnečného svitu. V kombinácii s predpoveďou počasia pre vašu polohu poskytuje Meteostanice cenné dáta Loxone Miniserveru, ktorý tak môžete automaticky riadiť jednotlivé technológie v domácnosti i celej budove.

Weather Service
Meteostanice ponúka dokonale všestrannú ochranu v kombinácii s predpoveďou počasia až 66 hodín dopredu.

Správne umiestnenie Meteostanice
Meteorologická stanica Loxone zaznamenáva rôzne meteorologické údaje. Pred výberom optimálnej polohy Meteostanica je najprv potrebné určiť, ktorá merania sú obzvlášť dôležitá pre ochranu budovy.

 

Búrky sú najčastejším dôvodom poškodenie žalúzií a iného tienenie. Preto sa uistite, že Meteostanicu nič nebráni, aby bol vietor spoľahlivo detekovaný.
Stromy, steny a odkvapy nesmie spomaľovať vietor a ovplyvňovať dáta z Meteostanice.

 


 

Teplota je tiež rozhodujúcim parametrom ochrany stavby. Meteostanice vyžaduje priamo dopadajúce slnečné svetlo pre presnú detekciu jasu. Tým zaistí spoľahlivú prevádzku automatického tienenia. To ale ovplyvňuje presnosť meranej teploty. Preto k meranie teploty odporúčame využiť službu Weather Service, ktorá je z toho dôvodu súčasťou dodávky Meteostanice Air / Tree.

 

 


 

 Mráz a vlhkosť môžu spoločne spôsobiť značné škody na tieniace technike v dôsledku námrazy.
 Aby mohla byť budova spoľahlivo chránená pred týmto nebezpečenstvom, je dôležité, aby Meteostanice spoľahlivo zaznamenala   akékoľvek zrážky.

 

 


Plná integrácia s Loxone App
Predpoveď počasia plne spolupracuje s Loxone App. Aktuálne dáta o počasí a jej predpoveď môžete kedykoľvek sledovať pomocou svojho mobilného zariadenia či počítača.

 

Ochrana pred mrazom a vetrom

Ak vonkajšia teplota klesne pod 1 ° C a Meteostanice zistí zrážky, Loxone zabráni poškodeniu tieniacej techniky v dôsledku námrazy. Všetky pohyby tieniacich prvkov sa okamžite zastaví a z bezpečnostných dôvodov sa zablokujú. Užívateľský režim Ochrana pred mrazom môže byť manuálne zrušený vo vizualizácii alebo sa automaticky vypne, keď vonkajšia teplota prevýši 10 ° C

 

Ochrana pred búrkou

Meteostanice Loxone sleduje rýchlosť vetra. V prípade, že dosiahne hodnotu, pri ktorej by mohlo dôjsť k poškodeniu tienenie, je aktivovaný užívateľský režim Ochrana pred búrkou: všetky tieniace prvky sa dostanú do bezpečnej polohy a sú zablokované. Ochrana pred búrkou môže byť deaktivovaná buď ručne v aplikácii, alebo automaticky, akonáhle sa rýchlosť vetra opäť vráti do bezpečných hodnôt.

 

Obsah balenia:

 • Držák kombinující uchycení na zeď či tyč
 • Montážní set
 • Weather Service na 10 let (kód naleznete na faktuře)

Logo-Loxone-Create-Automation-green-Web

 

 

Meteostanica


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Loxone je dnes medzinárodná spoločnosť s centrálou spoločnosti Loxone je Loxone Electronics GmbH v rakúskom Kollerschlag. Založená bola v roku 2009 a priniesla revolúciu do ovládania inteligentných domov. Rozvinula myšlienku inteligentného riadenia technológií v domácnosti do plne funkčných systémov a ovládacích prvkov.

Na začiatku bola jednoduchá vízia: Domácnosť za nás robí to, čo nechceme alebo nemôžeme robiť sami. Stará sa o bezpečie naše i nášho majetku. Jednoducho sa ovláda. Efektívne hospodári s energiami. Vždy vieme, čo sa deje, a máme ju pod kontrolou kdekoľvek a kedykoľvek.

Systém Loxone sa stará o kontrolné a automatizačné úlohy všetkého druhu. Uľahčuje a zjednodušuje tak život a prácu už stovkám tisíc ľudí po celom svete. Koniec zbytočným úkonom, starostiam a zložitosti!

Oficiálna stránka výrobcu: www.loxone.com