Doprava zadarmo

Alarmová siréna Tree

Dokonalé doplnenie vašej ochrany proti vlámaniu v Real Smart Home: S hlasným zvukom alarmu a nápadným blikajúcim svetlom môžete okamžite vydesiť potenciálnych zlodejov.

  • Neprepočuteľný zvuk alarmu
  • Intenzívne blikajúce svetlo
  • Vstavaná ochrana proti sabotáži
  • Preventívna ochrana vďaka nápadnému dizajnu
  • Uvedenie do prevádzky v rekordnom čase

  • Skladom EU
€248,11
Kategória: Káblové ovládanie
Záruka: 2 roky
Napájacie napätie: 18 ... 28VDC
Spotreba: typ. 45mW, max. 2.6W
Rozmery (/D/Š/V): 250 x 150 x 65 mm
 

Hlučná ochrana proti vlámaniu v šikovnom dome či budove
Alarmová siréna Loxone pomôže ochrániť váš domov aj podnik. Vďaka nápadnému blikanie a hlasnému zvuku alarmu vydesí potenciálnych zlodejov a spoľahlivo upozorní každého v okolí. Súčasne je toto poplachové zariadenie skvelým doplnkom k ochrane pred ďalšími rizikami ako napr. Požiar.

 

Šikovný poplach v niekoľkých fázach:

Alarm neaktívny

Alarm aktívny: Aby bol poplachový systém spoľahlivo používaný, musí byť jeho aktivácia čo najjednoduchšie. V Real Smart Home sa alarm aktivuje automaticky vďaka funkcii "odchod z domu".

Fáza1 Tichý alarm: Ak váš domov zistil nežiaduceho hosťa alebo iný problém, budete najskôr okamžite upozornení prostredníctvom notifikácie na telefóne.

Fáza2 Akustický alarm: Alarmová siréna sa teraz ozve pri plnej hlasitosti, aby pritiahla náležitú pozornosť. Okrem toho sa vo všetkých zónach Music Serveru prehrá tón alarmu a súčasne Miniserver zavolá na zvolený telefón.

Fáza 3 Optický poplach: Teraz siréna reaguje s jasným blikajúce svetlom. Okrem toho sa tienenie celkom vytiahne a osvetlenie v celom dome začne blikať.

 

Obsah balenia:

  • Alarmová siréna Tree
  • 4 × 3M UY2 lisovací svorka
  • Montážní set (4 × hmoždinka + šroub)

 

Logo-Loxone-Create-Automation-green-Web

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Loxone je dnes medzinárodná spoločnosť s centrálou spoločnosti Loxone je Loxone Electronics GmbH v rakúskom Kollerschlag. Založená bola v roku 2009 a priniesla revolúciu do ovládania inteligentných domov. Rozvinula myšlienku inteligentného riadenia technológií v domácnosti do plne funkčných systémov a ovládacích prvkov.

Na začiatku bola jednoduchá vízia: Domácnosť za nás robí to, čo nechceme alebo nemôžeme robiť sami. Stará sa o bezpečie naše i nášho majetku. Jednoducho sa ovláda. Efektívne hospodári s energiami. Vždy vieme, čo sa deje, a máme ju pod kontrolou kdekoľvek a kedykoľvek.

Systém Loxone sa stará o kontrolné a automatizačné úlohy všetkého druhu. Uľahčuje a zjednodušuje tak život a prácu už stovkám tisíc ľudí po celom svete. Koniec zbytočným úkonom, starostiam a zložitosti!

Oficiálna stránka výrobcu: www.loxone.com