Doprava zadarmo

Tribeca 24

Zväčšiť
  • 1 z 2

Výrazné farby a žiarivé textúry, ktoré sa vyskytujú v prírode, sa v sérii Tribeca premieňajú na štýlový škandinávsky dizajn. Dizajn a výber materiálov sú ekologické a vyvážené a príjemné svetlo sa dosahuje pomocou dekoratívnych lamiel, ktoré elegantne vrhajú svetlo na jedálenský stôl alebo na gauč.


  • Dostupné od 12.9.2021
€100,90
Kategória: Interiérové svietidlá
Záruka: 2 roky
Materiál: Drevo
Kábel: textilný čierny
Max. výkon: 60W
Napätie: 230V
Rozmery tienidla (Ø tienidla) : 24cm
Dĺžka kábla: 300cm
Typ svetelného zdroja: žiarovka E27 LED (nie je v dodávke)
Stupeň ochrany: IP20
 

Lampa je navrhnutá tak, aby odrážala súčasné trendy. Tribeca vynikne v spálni, je ideálna k zaveseniu nad jedálenský stôl, do obývačky, či v komerčných priestoroch. V ponuke sú dve veľkosti a skombinovať ich môžete všetky v jednom svetelnom obvode.

LOGO

 

Dánska spoločnosť Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Design For The People


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Dánska spoločnost Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Oficiálna stránka výrobcu: www.nordlux.com

 LOGO