Nové Doprava zadarmo

Skylar závesné

Závesné svietidlo Skylar je stelesnením vysokej funkčnosti a chladného, priemyselného dizajnu. Krásny minimalistický dizajn je vybavený inovatívnou technológiou v podobe funkcie trojstupňového stmievania (MoodMaker), ktorá vám dá možnosť jednoducho zmeniť svetlo bežným nástenným vypínačom. Vďaka pämaťovej funkcií si pamätá vaše posledné nastavenie stmievača.


€290,40
Kategória: Interiérové svietidlá
Záruka: 2 roky
Napätie: 230V
Max. výkon: 25W
Materiál: Hliník / Plast
Rozmery v cm (D/ Š/ V ): 3.8 / 115 / 4.2
Typ svetelného zdroja: LED 25W integrované
Dĺžka kábla v cm: 205

Zvoľte variant

 • Farba: Čierna
  • Skladom EU
  €290,40
     
 • Farba: Hliník
  • Skladom EU
  €290,40
     
 

Svietidlo Skylar máme dostupné v dvoch farebných prevedeniach, industriálnejšom čiernom a elegantnejšom hliníkovom. Ideálne sa hodí nad jedálenský či konferenčný stôl. Vďaka stmievaniu (Moodmaker) si vždy vytvoríte prostredie, na aké máte náladu. 

 

 LOGO

 

Dánska spoločnosť Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Dánska spoločnost Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Oficiálna stránka výrobcu: www.nordlux.com

 LOGO

 

 

 
Prevádzkovateľ webu, spoločnosť TecPoint, s.r.o., Puškinova 4068/4A, 942 01 Šurany, IČO: 50256572, ako správca osobných údajov, zpracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok, pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež pre retargeting. Viac informácií.