Štvorcové interiérové svietidlo s oblými hranami a krytom z mliečneho akrylu a vstavaným senzorom pohybu. Prisadené svietidlo je osadené LED diódami s výkonom 24W.

Svietidlo je vhodné do chodieb, vstupných hál, schodísk, suterénu či garáží, senzor rozsecuje svetlo podľa zaznamenaného pohybu v miestnosti.


  • Skladom EU
€88
Kategória: Interiérové svietidlá
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.84 kg
Napätie: 230V
Výkon: 24W
Rozmery v cm (D/Š/V): 33 / 33 / 7,5
Transformátor/Driver: vrátane
Typ svetelného zdroja: LED (vrátane)
Svetelný výkon: 1680 Im
Zafarbenie svetla: 3000K
Detekčný senzor: zabudovaný
 

Štvorcové LED svietidlo s krytom z mliečneho akrylu a vstavaným senzorom pohybu. RENDL_logo

Svietidlá od Rendl Light Studio a konkrétne z rady RED sú svietidlá, ktoré prešli špeciálnym výberom. Tieto svietidlá maximálne spĺňajú požiadavky na jednoduchý ale efektný dizajn pri vybavení moderných interiérov alebo exteriérov. Svietidlá RED si nájdu svoje uplatnenie v domácnosti, ale rovnako tak aj v kanceláriách, školách, reštauráciách alebo rôznych predajniach. Ak hľadáte moderné a dobre vyzerajúce svietidlá, s krátkou dodacou dobou a ešte pritom aj za výbornú cenu tak svietidlá RED sú to pravé. Predstavujú ideálny pomer medzi cenou a výkonom. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Prevádzkovateľ webu, spoločnosť TecPoint, s.r.o., Puškinova 4068/4A, 942 01 Šurany, IČO: 50256572, ako správca osobných údajov, zpracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok, pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež pre retargeting. Viac informácií.