Doprava zadarmo

Q-LINE SINGLE LED

Závesné svietidlo Q-LINE SINGLE LEDje voliteľné k dispozícii s bielym, čiernym alebo striebornošedým púzdrom. Difuzér z akrylového skla umiestnený na spodnej strane dáva svetlo, ktoré je priame, silné a zároveň neoslňuje.

 • €518,40 €51,84 –10 %
€466,56
Kategória: Interiérové svietidlá
Záruka: 5 rokov
Materiál: Hliník / sklo
Rozmery (D/Š/V ) : 142cm / 6cm / 6cm
Výkon: 40 W
Farba svetla: 3000 K
Svetelný tok: 3200 lm
Priemerná životnosť: 30000 h
Napätie: 230V
Dĺžka kábla: 200cm
Typ svetelného zdroja: LED modul (je v dodávke)
Stupeň ochrany: IP20

Zvoľte variant

 • Farba: Biela
  • Skladom EU
  €518,40  (–10 %)
  €466,56
     
 • Farba: Čierna
  • Skladom EU
  €518,40  (–10 %)
  €466,56
     
 • Farba: Striebornošedá
  • Skladom EU
  €518,40  (–10 %)
  €466,56
     
 

Závesné svietidlo HANG UP2 poskytuje teplé biele LED svetlo s vynikajícím osvetlením. Vstavaný LED svetelný modul zaisťuje príjemné teplé svetlo s výstupom až 3200 lm.Na základe integrovaného LED driveru je svietidlo pripravené na priame pripojenie k sieťovému napätiu 230 V prostredníctvom 200cm dlhého prívodného kábla. Svietidlo sa vyrába aj s možnosťou ovládania DALI - tieto ponuky sú na vyžiadanie.

Q-LINE môžete bezproblémovo používať ako prvok základného osvetlenia nad kuchynským ostrovčekom, jedálenským stolom, písacím stolom alebo v dekoračnej obytnej oblasti.

slv_logo

SLV je medzinárodná spoločnosť ktorá bola založená v Nemecku v roku 1979. Od svojho začiatku sa zamerala na inovácie, kvalitu a odbornosť. Dnes, viac ako 39 rokov neskôr sa spoločnosť SLV stala európskym lídrom v oblasti osvetlenia.

SLV sa opisuje ako progresívna značka, ktorá vysoko oceňuje úprimnosť a jednoduchosť. Podpora každého zákazníka čo najlepším spôsobom - od výberu produktu až po jeho použitie - je pre túto spoločnosť mimoriadne dôležitá.

Spoločnosť SLV zaznamenala v posledných rokoch výrazný nárast a je aktívna prostredníctvom množstva vlastných pobočiek na celom svete. Výrobca osvetlenia pôsobí vo viac ako 100 rôznych krajinách vrátane Belgicka, Holandska a Spojených štátov.

Úspech spoločnosti SLV nie je nijako prekvapujúci: kvalita výrobkov a služieb je mimoriadne vysoká. Proces vývoja nových technológii a dizajnov sa starostlivo vykonáva v špecializovaných skúšobných laboratóriách.

Široký sortiment zahŕňa vnútorné aj vonkajšie osvetlenie. Príslušenstvo SLV sa vyznačuje jednoduchým dizajnom s moderným dotykom. Prakticky všetky dizajny zodpovedajú širokej škále interiérových štýlov.

Niektoré z najúspešnejších zbierok SLV sú Kuno, Kalu a Downunder. Každá kolekcia má jedinečný vzhľad, ale všetky majú spoločnú vlastnosť: extrémne vysokú kvalitu.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

SLV je medzinárodná spoločnosť ktorá bola založená v Nemecku v roku 1979. Od svojho začiatku sa zamerala na inovácie, kvalitu a odbornosť. Dnes, viac ako 39 rokov neskôr sa spoločnosť SLV stala európskym lídrom v oblasti osvetlenia. SLV sa opisuje ako progresívna značka, ktorá vysoko oceňuje úprimnosť a jednoduchosť. Podpora každého zákazníka čo najlepším spôsobom - od výberu produktu až po jeho použitie - je pre túto spoločnosť mimoriadne dôležitá. Spoločnosť SLV zaznamenala v posledných rokoch výrazný nárast a je aktívna prostredníctvom množstva vlastných pobočiek na celom svete. Výrobca osvetlenia pôsobí vo viac ako 100 rôznych krajinách vrátane Belgicka, Holandska a Spojených štátov. Úspech spoločnosti SLV nie je nijako prekvapujúci: kvalita výrobkov a služieb je mimoriadne vysoká. Proces vývoja nových technológii a dizajnov sa starostlivo vykonáva v špecializovaných skúšobných laboratóriách. Široký sortiment zahŕňa vnútorné aj vonkajšie osvetlenie. Svietidlá SLV sa vyznačujú jednoduchým dizajnom s moderným dotykom. Prakticky všetky dizajny zodpovedajú širokej škále interiérových štýlov. Niektoré z najúspešnejších zbierok SLV sú Kuno, Kalu a Downunder. Každá kolekcia má jedinečný vzhľad, ale všetky majú spoločnú vlastnosť: extrémne vysokú kvalitu.

Oficiálna stránka výrobcu: www.slv.com

slv_logo

 

 
Prevádzkovateľ webu, spoločnosť TecPoint, s.r.o., Puškinova 4068/4A, 942 01 Šurany, IČO: 50256572, ako správca osobných údajov, zpracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok, pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež pre retargeting. Viac informácií.