Pine nástenné

Pine je dekoratívna séria v priemyselnom dizajne, ktorá vytvára pekný kontrast k jasnému severskému štýlu interiéru. Kombinácia matného kovu a elegantných mosadzných detailov dodáva sérii exkluzívny vzhľad. Pine ponúka jedinečný charakter a inovatívny svetelný zážitok s malými otvormi v hornej a bočnej časti tieňa, čo vytvára krásny efekt, keď sa svetlo šíri do miestnosti.

 


€44
Kategória: Interiérové svietidlá
Záruka: 2 roky
Stupeň ochrany: IP20
Napätie: 230V
Rozmery v cm (Ø tienidla / V / Š ): 13,5/ 13,5/19,5
Max. výkon: 15W
Typ svetelného zdroja: GU10 (nie je v dodávke)
Farba: čierna/šedá
Materiál: Kov

Zvoľte variant

 • Farba: Čierna
  • Skladom EU
  €44
     
 • Farba: Šedá
  • Skladom EU
  €44
     
 

Pekným detailom na nástennej lampe zo série Pine z matného čierneho alebo šedého kovu je elegantný mosadzný vypínač v hornej časti svietidla, vďaka ktorému je ľahké a pohodlné zapínanie a vypínanie svetla. Nástenná lampa sa dá použiť všade, kde potrebujete trochu svetla navyše, napríklad ako svetlo na čítanie vedľa postele alebo pohovky.

 

LOGO

 

Dánska spoločnosť Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Dánska spoločnost Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Oficiálna stránka výrobcu: www.nordlux.com

 LOGO