Nordlux ADAPTER LINK

Zväčšiť
 • 1 z 2

Adapter Link od Nordluxu je dômyselne prepracovaný systém, na ktorý sa dajú pripojiť akékoľvek závesné svietidlá. V ponuke je v bielej a čiernej farbe. Poskytuje možnosť vyskladať si svietidlá podľa vlastných predstáv.


€18,50
Kategória: Interiérové svietidlá
Záruka: 2 roky
Krytie: IP20
Materiál: Plast
Max. príkon: 115 W
Rozmery cm ( šírka / dĺžka / hĺbka): 3,5 / 8 / 5,5
Nosnosť bez háku: do 2,25 kg
Nosnosť s hákom: do 4 kg

Zvoľte variant

 • Voliteľné príslušenstvo: Adaptér Link - biela
  • Skladom EU
  €18,50
     
 • Voliteľné príslušenstvo: Adaptér Link - čierna
  • Skladom EU
  €18,50
     
 

Hák je možné odpojiť. Nosnosť adaptéra s hákom je až do 4kg, bez háku 2,25 kg.

 

LOGO

 

Dánska spoločnosti Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé.

 

Závesné lampy od Nordlux


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Dánska spoločnost Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Oficiálna stránka výrobcu: www.nordlux.com

 LOGO

 

 

 
Prevádzkovateľ webu, spoločnosť TecPoint, s.r.o., Puškinova 4068/4A, 942 01 Šurany, IČO: 50256572, ako správca osobných údajov, zpracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok, pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež pre retargeting. Viac informácií.