Štíhle, elegantné, jemné a výrazné zároveň. Také je závesné svietidlo NEW YORK od Nordluxu. Svojimi čistými tvarmi zaujme na prvý pohľad a obzvláštni každý interiér. Vynikne zavesené samostatne ale aj v skupine.

 • €73,20 €7,40 –10 %
€65,80
Kategória: Interiérové svietidlá
Záruka: 2 roky
Materiál: Kov
Kábel: textilný
Max. výkon: 40W
Napätie: 230V
Rozmery tienidla (výška / Ø tienidla) : 36cm / 16cm
Dĺžka kábla: 300cm
Typ svetelného zdroja: žiarovka E27 LED (nie je v dodávke)
Stupeň ochrany: IP20

Zvoľte variant

 • Farba: Biela
  • Skladom EU
  €73,20  (–10 %)
  €65,80
     
 • Farba: Čierna
  • Skladom EU
  €73,20  (–10 %)
  €65,80
     
 

Svietidlo je navrhnuté tak, aby odrážalo súčasné trendy. Americký New York inšpiroval dizajnérov vytvoriť lampu štýlovú, ktorá nezanikne v priestore. Dostupná je vo dvoch farbách bielej a čiernej. Závesný kábel farebne ladí k odtieňu lampy, je dostatočne dlhý na zavesenie v miestnosti s vysokými stropmi. 

LOGO

 

Dánska spoločnosť Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Design For The People


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Dánska spoločnost Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Oficiálna stránka výrobcu: www.nordlux.com

 LOGO

 

 

 
Prevádzkovateľ webu, spoločnosť TecPoint, s.r.o., Puškinova 4068/4A, 942 01 Šurany, IČO: 50256572, ako správca osobných údajov, zpracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok, pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež pre retargeting. Viac informácií.