Doprava zadarmo

Miry Závesné

Miry je dekoratívna séria z kovu s prvkom bieleho opálového skla uprostred tieňa. Sklenený prvok vyčnieva tak na vrch, ako aj na spodok tieňa, čím zaisťuje, že svetlo je nasmerované nahor a nadol. Biele opálové sklo zakrýva zdroj svetla a prispieva k mäkkému a pohodlnému svetlu.

 


€151,50
Kategória: Interiérové svietidlá
Záruka: 2 roky
Stupeň ochrany: IP20
Napätie: 230V
Kábel: textilný čierny
Dĺžka kábla: 200 cm
Rozmery v cm (Ø tienidla ): 50
Max. výkon: 40W
Typ svetelného zdroja: žiarovka E27 LED (nie je v dodávke)
Farba: čiera / šedá
Materiál: Kov

Zvoľte variant

 • Farba: Čierna
  • Skladom EU
  €151,50
     
 • Farba: Šedá
  • Skladom EU
  €151,50
     
 

Sivý a čierny kov zvýrazňuje minimalistický výraz tienidla. Miry je veľké svietidlo, ktoré je vhodný napríklad nad jedálenským stolom alebo konferenčným stolíkom.

 

LOGO

 

Dánska spoločnosť Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Dánska spoločnost Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Oficiálna stránka výrobcu: www.nordlux.com

 LOGO

 

 

 
Prevádzkovateľ webu, spoločnosť TecPoint, s.r.o., Puškinova 4068/4A, 942 01 Šurany, IČO: 50256572, ako správca osobných údajov, zpracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok, pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež pre retargeting. Viac informácií.