Nové

Miffy and Friends Mini kolekcia

Kolekcia mini svetielok Bundle of Light s Miffym, Borisom, Snuffym a levíkom je vyrobená z mäkkého silikónu a vybavená malou batériou na napájanie LED žiarovky. Táto zostava je vhodná ako nočné svetlo a zároveň je krásnym doplnkom do detskej izby.

Miffy je priateľský zajačik z rozprávky, ktorú vytvoril holanďan Dick Bruna. Svoje dobrodružstvá prežíva v mnohých knihách, vo filme a robí radosť deťom po celom svete. Vďaka dizajnérskemu štúdiu Mr Maria sa zajačik Miffy a jeho kamaráti stali ozajstnými kamarátmi, ktoré si deti vedia vziať všade so sebou.


  • (1 ks) Skladom u nás
€76
Kategória: Interiérové svietidlá
Záruka: 2 roky
Set: 1 Miffy, 1 Boris, 1 Lion, 1 Snuffy
Materiál: Silikón bez BPA
Napájanie: batéria (CR2032 súčasť balenia)
Typ vypínača: ON / OFF
Automatické vypnutie: áno, po 15 minútach
Stmievanie: nie
Typ svetelného zdroja: LED zabudované
Farba svetla: 2700 K - teplá biela
 

Táto sada obsahuje všetky štyri detské mini svetielka Miffy and Friends zabalené v ozdobných krabičkách:

  • Miffy - 15 cm
  • Boris - 10 cm
  • Snuffy - 11 cm
  • Lev - 12 cm

Sú vyrobené z mäkkého silikónu a sú vybavené malou batériou na napájanie LED žiarovky (baterka je súčasťou balenia). Jednoduché vypínanie svetielka je na spondej časti zvieratka on/off. Svetlo sa automaticky vypne po 15 minútach. 

Séria Bundle of Light má ozdobné balenie, preto je vhodné aj ako darček.

 

LOGO_mr maria

 

Holandská značka Mr Maria sa inšpirovala obľúbenou rozprávkou Dicka Bruna a tak vznikol Miffy First Lamp aj s jeho kamarátmi. Za touto značkou stojí holandské dizajnérske duo Jannes Hak a Lennart Bosker. Z názvu a loga vyplýva, že dizajnéri vytvorili značku s hravým umeleckým charakterom. Ich prednosťou je otvorený pohľad, ktorý sa snažia premietnuť do koncepcie a formy. Cieľom Mr Maria je vytvárať pútavé výrobky pre deti všetkých vekových skupín a zaradiť ich do jednej veľkej rodiny.

"Nevyrábame výrobky, vytvárame hviezdy”, to je krédo Mr Maria.

Mr Maria familly lamps


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Mr Maria je holandské dizajnérske štúdio so sídlom v Amsterdame. Založili ho Jannes Hak a Lennart Bosker. Z názvu a loga vyplýva, že dizajnéri vytvorili značku s hravým umeleckým charakterom. Ich prednosťou je otvorený pohľad, ktorý sa snažia premietnuť do koncepcie a formy. Cieľom Mr Maria je vytvárať pútavé výrobky pre deti všetkých vekových skupín a zaradiť ich do jednej veľkej rodiny.

"Nevyrábame výrobky, vytvárame hviezdy”, to je krédo Mr Maria.

Oficiálna stránka výrobcu: https://mrmaria.com/

 

LOGO_mr maria

 
Prevádzkovateľ webu, spoločnosť TecPoint, s.r.o., Puškinova 4068/4A, 942 01 Šurany, IČO: 50256572, ako správca osobných údajov, zpracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok, pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež pre retargeting. Viac informácií.