Doprava zadarmo

Lilt

Funkčnosť a dizajn sa spája v sérii Lilt. Lilt má súvislú svietiacu plochu po celej dĺžke, čo prispieva k homogénnemu svetelnému toku. Krásny minimalistický dizajn je vybavený inovatívnou technológiou v podobe zabudovanej funkcie trojstupňového LED stmievania MoodMaker™, ktorá vám dáva možnosť ľahko zmeniť intenzitu svetla podľa situácie.

Svietidlo Lilt je vyrobené v prevedení matného čierneho kovu alebo v brúsenej ocele aby podčiarkli moderný vzhľad. Jednoduchosť závesného svietidla je zdôraznená minimálnym použitím ornamentov. V čiernej verzii sú to dva krásne mosadzné kovania kontrastujúce s prísnym pravouhlým povrchom. Lilt je perfektné osvetlenie nad dlhým jedálenským stolom.


€252
Kategória: Interiérové svietidlá
Záruka: 2 roky
Stupeň ochrany: IP20
Kábel: textilný čierny
Dĺžka kábla: 200 cm
Materiál: Kov
Farba: čierna / brúsená oceľ
Rozmery v cm (Š / D / V ): 115/ 4,3/10,2
Typ svetelného zdroja: LED 28W integrované
Možnosť stmievania: 3-krokový MOODMAKER TM 100-50-25%
Zafarbenie svetla: 2700K
Svetelný výkon: 2200 lm
Záruka na LED: 5 rokov

Zvoľte variant

 • Farba: Čierna
  • Skladom EU
  €252
     
 • Farba: Brúsená oceľ
  • Skladom EU
  €252
     
 

MoodMaker™ je inovatívny systém vytvárania nálad vyvinutý Nordluxom, vďaka ktorému je možné stlmiť osvetlenie bez použitia stmievača. MoodMaker pracuje s vašou bežnou elektrickou zásuvkou, a preto nie je potrebná inštalácia stmievača. LED svetelné zdroje majú vstavaný stmievač, ktorý sa dá použiť na vytvorenie rôznych úrovní a teplôt svetla v závislosti od toho, či potrebujete dobré pracovné svetlo alebo príjemné svetlo vo večerných hodinách. Je to jednoduchý a ľahký spôsob, ako vytvoriť požadovanú atmosféru bez použitia stmievača.

LOGO

 

Dánska spoločnosť Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Dizajnérka Maria Berntsen


Lilt svietidlo


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Dánska spoločnost Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Oficiálna stránka výrobcu: www.nordlux.com

 LOGO