LARGO nástenná

LARGO dokonale zapadne do idustriálneho štýlu, ktorý používa surové materiály. V súhre s vystavenými tehlovými múrmi, surovým drevom, veľkými oknami alebo priemyselným nábytkom v interiéry dotvára tento typ lampy autentickosť loftu v New Yorku.

Jednoduchý tvar s detailami v podobe priznaných šróbov dotvára lampu LARGO. Či už lampa svieti alebo nie, vynikne v každom interiéry. LARGO je kompletná séria stojanových, stolových a svietidiel na stenu, k dispozícii v matnej bielej a čiernej.


€50
Kategória: Interiérové svietidlá
Záruka: 2 roky
Stupeň ochrany: IP20
Max. výkon: 25W
Napätie: 230V
Materiál: Kov
Kábel: čierny / biely
Rozmery (Ø tienidla / H): 12 / 26 cm
Typ svetelného zdroja: žiarovka E27 LED (nie je v dodávke)
Typ vypínača: ON / OFF na základni
Dĺžka kábla: 180cm

Zvoľte variant

 • Farba: Biela
  • Skladom EU
  €50
     
 • Farba: Čierna
  • Skladom EU
  €50
     
 

Nástenná lampa Largo využíva úsporný svetelný zdroj, LED žiarovku s päticou E27. Vypínač je na základni. Svietidlo môžete k stene prisadiť s priznaným káblom, alebo je možné kábel nahradiť a využiť káble potiahnuté v stene.

LOGO

 

Dánska spoločnosť Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Závesné svietidlá Nordlux


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Dánska spoločnost Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Oficiálna stránka výrobcu: www.nordlux.com

 LOGO

 

 

 
Prevádzkovateľ webu, spoločnosť TecPoint, s.r.o., Puškinova 4068/4A, 942 01 Šurany, IČO: 50256572, ako správca osobných údajov, zpracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok, pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež pre retargeting. Viac informácií.