LARGO nástenná trojitá

LARGO dokonale zapadne do idustriálneho štýlu, ktorý používa surové materiály. V súhre s vystavenými tehlovými múrmi, surovým drevom, veľkými oknami alebo priemyselným nábytkom v interiéry dotvára tento typ lampy autentickosť loftu v New Yorku.

Jednoduchý tvar s detailami v podobe priznaných šróbov dotvára lampu LARGO. Či už lampa svieti alebo nie, vynikne v každom interiéry. LARGO je kompletná séria stojanových, stolových a svietidiel na stenu, k dispozícii v matnej bielej a čiernej.

 • €93,25 €9,35 –10 %
€83,90
Kategória: Interiérové svietidlá
Záruka: 2 roky
Stupeň ochrany: IP20
Napätie: 230V
Max. výkon: 3x25W
Materiál: Kov
Rozmery (Ø tienidla / V / Š): 12 / 26 / 55cm
Typ svetelného zdroja: 3x žiarovka E27 LED (nie je v dodávke)
Kábel: nie je súčasťou svietidla

Zvoľte variant

 • Farba: Biela
  • Skladom EU
  €93,25  (–10 %)
  €83,90
     
 • Farba: Čierna
  • Skladom EU
  €93,25  (–10 %)
  €83,90
     
 

Trojitá nástenná lampa Largo využíva úsporné svetelné zdroje, LED žiarovky s päticou E27. Môže byť využitá aj ako bodovka.

Vďaka nahraditeľnosti kábla vie byť svietidlo prichytené na stenu a napojené na vyvedené káble, alebo sa kábel pripojí externe a zostane priznaný. Lampa tak dotvorí nedbalú eleganciu miestnosti. Táto variabilita osvetlenia je ideálna pri projektovaní interiéru ale aj neplánovanej rekonštrukcii.

LOGO

 

Dánska spoločnosť Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Závesné svietidlá Nordlux


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Dánska spoločnost Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Oficiálna stránka výrobcu: www.nordlux.com

 LOGO

 

 

 
Prevádzkovateľ webu, spoločnosť TecPoint, s.r.o., Puškinova 4068/4A, 942 01 Šurany, IČO: 50256572, ako správca osobných údajov, zpracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok, pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež pre retargeting. Viac informácií.