Doprava zadarmo

Josefine 7

Závesné svietidlo Josefine je novinka roku 2020 v oblasti svetelného dizajnu a technológie dánskej značky Design For The People.

Svietidlo s priznanými svetelnými zdrojmi je elegantná interpretácia tradičného lustru, ktorá perfektne sedí nad veľkým jedálenským stolom. Pridajte sedem identických ozdobných RETRO žiaroviek alebo kombinujte rôzne tvarované žiarovky a vytvorte si svoj vlastný osobný vzhľad.


  • Skladom EU
€164
Kategória: Interiérové svietidlá
Záruka: 2 roky
Stupeň ochrany: IP20
Materiál: Kov / mosadz
Farba: čierna / mosadz
Kábel: textilný čierny
Max. výkon: 60W
Napätie: 230V
Rozmery v cm (výška / dĺžka / šírka) : 4,4 / 45 / 91cm
Dĺžka kábla: 200cm
Typ svetelného zdroja: žiarovka E27 LED (nie je v dodávke)
 

Podlhovasté kovové telo v čiernej farbe s mosadznými prvkami skvelo podčiarkne útulnosť obytného priestoru a dodá atmosféru v obývačke, kuchyni či v jedálni. Dĺžka kábla umožňuje zavesiť lampu aj do miestnosti s vyššími stropmi.

Svetelné zdroje nie sú súčasťou balenia.

LOGO

 

Dánska spoločnosť Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Dánska spoločnost Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Oficiálna stránka výrobcu: www.nordlux.com

 LOGO