Doprava zadarmo

Jelly

Všetko nadbytočné bolo pri svietidle Jelly odstránené v prospech jednoduchému tvaru a príjemnému celkovému výrazu, ktorý svietidlo poskytuje. Jelly je perfektný nad jedálenským stolom alebo na rozsvietenie každého rohu, ktorý potrebuje trochu extra svetla.

 


  • Skladom EU
€252
Kategória: Interiérové svietidlá
Záruka: 2 roky
Stupeň ochrany: IP20
Napätie: 230V
Kábel: textilný čierny
Dĺžka kábla: 200 cm
Rozmery v cm (Ø tienidla ): 39
Max. výkon: 25W
Typ svetelného zdroja: žiarovka E27 LED (nie je v dodávke)
Farba: Opálová biela / číra
 

Svietidlo Jelly sa skladá z dvoch vrstiev skla s vnútorným odtieňom v bielom opálovom skle a vonkajší odtieň v priehľadnom obale, ktorý dáva svetlu mäkkú a teplú žiaru. Malý detail v podobe mosadzného vrchu dodáva žiarovke exkluzívny výraz.

LOGO

 

Dánska spoločnosť Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Dánska spoločnost Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Oficiálna stránka výrobcu: www.nordlux.com

 LOGO