Doprava zadarmo

JACK LED

Nástenné sadrové LED diódové svietidlo. Typ svietenia UP / DOWN. Svietidlo je možné premaľovávať bežnými interiérovými farbami. Dodávané vrátane zabudovaného driveru.


  • Skladom EU
€120
Kategória: Interiérové svietidlá
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.89 kg
Napätie: 230V/500mA
Výkon: 2x2W
Rozmery (V/Š/HL): 12,5/12,5/6
Transformátor/Driver: vrátane
Typ svetelného zdroja: LED (vrátane)
Svetelný výkon: 236 Im
Zafarbenie svetla: 3000K
 

Nástenné sadrové svietidlo. Typ svietenia UP / DOWN. Svietidlo je možné premaľovávať bežnými interiérovými farbami. Dodávané vrátane zabudovaného driveru.

RENDL_logo

Svietidlá od Rendl Light Studio a konkrétne z rady RED sú svietidlá, ktoré prešli špeciálnym výberom. Tieto svietidlá maximálne spĺňajú požiadavky na jednoduchý ale efektný dizajn pri vybavení moderných interiérov alebo exteriérov. Svietidlá RED si nájdu svoje uplatnenie v domácnosti, ale rovnako tak aj v kanceláriách, školách, reštauráciách alebo rôznych predajniach. Ak hľadáte moderné a dobre vyzerajúce svietidlá, s krátkou dodacou dobou a ešte pritom aj za výbornú cenu tak svietidlá RED sú to pravé. Predstavujú ideálny pomer medzi cenou a výkonom. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Prevádzkovateľ webu, spoločnosť TecPoint, s.r.o., Puškinova 4068/4A, 942 01 Šurany, IČO: 50256572, ako správca osobných údajov, zpracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok, pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež pre retargeting. Viac informácií.