Obdĺžnikové zápustné svietidlo do steny so vstavanou COB LED diódou. Hrúbka čelnej dosky je 0,3 cm. Svietidlo je dodávané s montážnym boxom.


  • Skladom EU
€68
Kategória: Interiérové svietidlá
Záruka: 2 roky
Napätie: 350mA
Výkon: 3W
Rozmery cm (V/Š/HL): 8,7/16/3,5
Transformátor/Driver: bez
Typ svetelného zdroja: LED COB (vrátane)
Svetelný výkon: 185 lm
Zafarbenie svetla: 3000K
Zápustná hĺbka: 6
Montážny otvor: 8,6/14,6
Montážny otvor - tvar: H
 

Obdĺžnikové zápustné svietidlo do steny so vstavanou COB LED diódou. Hrúbka čelnej dosky je 0,3 cm. Svietidlo je dodávané s montážnym boxom.

RENDL_logo

Svietidlá od Rendl Light Studio a konkrétne z rady RED sú svietidlá, ktoré prešli špeciálnym výberom. Tieto svietidlá maximálne spĺňajú požiadavky na jednoduchý ale efektný dizajn pri vybavení moderných interiérov alebo exteriérov. Svietidlá RED si nájdu svoje uplatnenie v domácnosti, ale rovnako tak aj v kanceláriách, školách, reštauráciách alebo rôznych predajniach. Ak hľadáte moderné a dobre vyzerajúce svietidlá, s krátkou dodacou dobou a ešte pritom aj za výbornú cenu tak svietidlá RED sú to pravé. Predstavujú ideálny pomer medzi cenou a výkonom. 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Prevádzkovateľ webu, spoločnosť TecPoint, s.r.o., Puškinova 4068/4A, 942 01 Šurany, IČO: 50256572, ako správca osobných údajov, zpracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok, pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež pre retargeting. Viac informácií.