Zväčšiť
  • 1 z 3

Houston 18 je štíhlejšia verzia lampy z tejto série.

Perforované závesné svietidlo Houston od Nordluxu má originálne tienidlo z čierneho kovu. Lampa Houston je elegantná vo dne a absolútne úchvatná večer. Svetlo prenikajúce otvormi vytvára svetelné efekty a samotné tienidlo evokuje mestskú siluetu Houstonu.


  • Skladom EU
€70
Kategória: Interiérové svietidlá
Záruka: 2 roky
Stupeň ochrany: IP20
Materiál: Kov
Kábel: textilný čierny
Max. výkon: 40W
Napätie: 230V
Rozmery tienidla (výška / Ø tienidla) : 24cm / 18cm
Dĺžka kábla: 300cm
Typ svetelného zdroja: žiarovka E27 LED (nie je v dodávke)
 

Odolné kovové telo tienidla skvelo podčiarkne útulnosť obytného priestoru a doladí reštauráciu či kaviareň. Dostupné v dvoch veľkostiach. Dĺžka kábla umožňuje zavesiť lampu aj do miestnosti s vyššími stropmi.

LOGO

 

Dánska spoločnosť Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Dánska spoločnost Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Oficiálna stránka výrobcu: www.nordlux.com

 LOGO

 

 

 
Prevádzkovateľ webu, spoločnosť TecPoint, s.r.o., Puškinova 4068/4A, 942 01 Šurany, IČO: 50256572, ako správca osobných údajov, zpracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok, pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež pre retargeting. Viac informácií.