Séria Hollywood od Nordluxu sú moderné a dizajnové svietidlá s priznanou žiarovkou. Dodajú interiéru príjemne nostalgickú atmosféru s dotykom exkluzivity. Osvetlenie sa bude výborne vynímať s prvkami rovnakej rady v spálni alebo obývacej izbe.


€44,15
Kategória: Interiérové svietidlá
Záruka: 2 roky
Stupeň ochrany: IP20
Napätie: 230V
Max. výkon: 60W
Materiál: Sklo / Kov
Rozmery (Ø / Výška): 10,8 / 17,7 cm
Kábel: textilný
Dĺžka kábla: 300 cm
Typ svetelného zdroja: žiarovka E27 LED (nie je v dodávke)

Zvoľte variant

 • Farba: Dymové
  • Skladom SR
  €44,15
     
 • Farba: Jantár
  • Skladom EU
  €44,15
     
 • Farba: Číra
  • Skladom EU
  €44,15
     
 

Sklenené tienidlo je dostupné v niekoľkých vzorových variantoch v čírej,  jantárovej alebo dymovej farbe. Dymové tienidlo vynikne pri zasvietenej žiarovke, zhasnuté pôsobí strieborne. 

 

LOGO

 

Dánska spoločnosť Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Dánska spoločnost Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Oficiálna stránka výrobcu: www.nordlux.com

 LOGO

 

 

 
Prevádzkovateľ webu, spoločnosť TecPoint, s.r.o., Puškinova 4068/4A, 942 01 Šurany, IČO: 50256572, ako správca osobných údajov, zpracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok, pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež pre retargeting. Viac informácií.