Štýlové stolové svietidlo s podstavou z betónu a s textilným tienidlom ladeným do prírodnej farby. Viete ho skombinovať so závesným svietidlom z rady HEIDI.


  • Skladom EU
€28
Kategória: Interiérové svietidlá
Záruka: 2 roky
Napätie: 230V
Výkon: 12W
Rozmery (V/Ø) cm: 24,5 / 15
Materiál: betónový podstavec
Sekundárny materiál: textilné tienidlo
Typ vypínača: vypínač na prívode
Transformátor/Driver: nie je potrebný
Svetelný zdroj: žiarovka E14 LED (nie je v dodávke)
 

Štýlové stolové svietidlo s podstavou z betónu a textilným tienidlom.

Dopĺňa ju HEIDI závesná, ktorá je novinkou zo série RED od Rendl Light Studio.

RENDL_logo

Svietidlá od Rendl Light Studio a konkrétne z rady RED sú svietidlá, ktoré prešli špeciálnym výberom. Tieto svietidlá maximálne spĺňajú požiadavky na jednoduchý ale efektný dizajn pri vybavení moderných interiérov alebo exteriérov. Svietidlá RED si nájdu svoje uplatnenie v domácnosti, ale rovnako tak aj v kanceláriách, školách, reštauráciách alebo rôznych predajniach. Ak hľadáte moderné a dobre vyzerajúce svietidlá, s krátkou dodacou dobou a ešte pritom aj za výbornú cenu tak svietidlá RED sú to pravé. Predstavujú ideálny pomer medzi cenou a výkonom. 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Prevádzkovateľ webu, spoločnosť TecPoint, s.r.o., Puškinova 4068/4A, 942 01 Šurany, IČO: 50256572, ako správca osobných údajov, zpracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok, pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež pre retargeting. Viac informácií.