Dizajn je ukrytý v jednoduchosti. Stačí pridať štipku minulosti v podobe retro žiarovky, súčasnosť v dobrom svetle a nadčasovú budúcnosť. Nordlux priniesol minimalistické riešenie svietidla Avra.


€35
Kategória: Interiérové svietidlá
Záruka: 2 roky
Stupeň ochrany: IP20
Max. výkon: 40W
Napätie: 230V
Dĺžka kábla: 200 cm
Kábel: Textilný čierny / biely
Rozmery v cm (Ø / Výška): 5,2 / 9
Typ svetelného zdroja: žiarovka E27 LED (nie je v dodávke)
Materiál: Porcelán

Zvoľte variant

 • Farba: Biela
  • Skladom EU
  €35
     
 • Farba: Šedá
  • Skladom EU
  €35
     
 • Farba: Terracota
  • Skladom EU
  €35
     
 

Elegantná objimka je zavesená na čiernom textilnom kábli. Svietidlo dobre vynikne ak zvolíte retro alebo dekoratívnu žiarovku.

 

LOGO

 

Dánska spoločnosť Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Závesné svietidlá Nordlux


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Dánska spoločnost Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Oficiálna stránka výrobcu: www.nordlux.com

 LOGO