Doprava zadarmo

GROA 40

Originálna závesná lampa Groa od Nordluxu bude ozdobou moderného interiéru. Pokiaľ dávate prednosť prírodným materiálom, Groa bude vhodným funkčným doplnkom. Dizajnové tienidlo z drevených lamiel vykreslí v priestore jedinečnú hru svetla a tieňa. Dizajn lampy zvýrazní dekoratívna žiarovka, ktorú môžete kedykoľvek vymeniť a získať tým vždy nový vzhľad svietidla. Dostupná v dvoch veľkostiach.


  • Skladom EU
€151
Kategória: Interiérové svietidlá
Záruka: 2 roky
Materiál: Drevo
Kábel: textilný čierny
Max. výkon: 60W
Napätie: 230V
Rozmery tienidla (výška / Ø tienidla) : 47cm / 41cm
Dĺžka kábla: 300cm
Typ svetelného zdroja: žiarovka E27 LED (nie je v dodávke)
Stupeň ochrany: IP20
 

Lampa je navrhnutá tak, aby odrážala súčasné trendy. Groa Vám urobí radosť v kuchyni, je ideálne k zaveseniu nad jedálenský stôl, do obývačky, či v komerčných priestoroch. V ponuke sú dve veľkosti a skombinovať ich môžete všetky v jednom svetelnom obvode.

LOGO

 

Dánska spoločnosť Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Design For The People


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Dánska spoločnost Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Oficiálna stránka výrobcu: www.nordlux.com

 LOGO

 

 

 
Prevádzkovateľ webu, spoločnosť TecPoint, s.r.o., Puškinova 4068/4A, 942 01 Šurany, IČO: 50256572, ako správca osobných údajov, zpracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok, pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež pre retargeting. Viac informácií.