Zápustné sadrové svietidlo s náklonným reflektorom pre svetelný zdroj s paticou G5,3. Bezrámčeková úprava dokáže hladko lícovať sadrokartónový strop.


  • Skladom EU
€58
Kategória: Interiérové svietidlá
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.98 kg
Napätie: 12V
Výkon: 35W
Rozmery v cm (Š/D): 17 / 17
Transformátor/Driver: bez
Svetelný zdroj: LED GU5,3 (nie je v dodávke)
Zápustná hĺbka: 15
Montážny otvor: 17 x 17
Montážny otvor - tvar: štvorec
 

Zápustné sadrové svietidlo s náklonným reflektorom pre svetelný zdroj s paticou G5,3. Bezrámčeková úprava. Montáž možná len do sadrokartónového stropu.

RENDL_logo

Svietidlá od Rendl Light Studio a konkrétne z rady RED sú svietidlá, ktoré prešli špeciálnym výberom. Tieto svietidlá maximálne spĺňajú požiadavky na jednoduchý ale efektný dizajn pri vybavení moderných interiérov alebo exteriérov. Svietidlá RED si nájdu svoje uplatnenie v domácnosti, ale rovnako tak aj v kanceláriách, školách, reštauráciách alebo rôznych predajniach. Ak hľadáte moderné a dobre vyzerajúce svietidlá, s krátkou dodacou dobou a ešte pritom aj za výbornú cenu tak svietidlá RED sú to pravé. Predstavujú ideálny pomer medzi cenou a výkonom. 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Prevádzkovateľ webu, spoločnosť TecPoint, s.r.o., Puškinova 4068/4A, 942 01 Šurany, IČO: 50256572, ako správca osobných údajov, zpracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok, pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež pre retargeting. Viac informácií.