Svietidlo Dean Halo je dokonalý doplnok pre interiér zariadený do exkluzívneho hotelového štýlu s dôrazom na nábytok a luxusné textílie. Súčasný trend dizajnu "menej je viac" je príznačný pre túto lampu. Konečný výraz sa získa výberom dekoratívnej žiarovky, ktorá dotvára extravagantný vzhľad.

Dizajn svietidla pochádza z dielne Bønnelycke MDD.


€44,60
Kategória: Interiérové svietidlá
Záruka: 2 roky
Stupeň ochrany: IP20
Napätie: 230V
Max. výkon: 60W
Materiál: kov
Rozmery (Výška / Šírka): 35 / 23 cm
Kábel: textilný
Dĺžka kábla: 180 cm
Typ svetelného zdroja: žiarovka E27 LED (nie je v dodávke)

Zvoľte variant

 • Farba: Čierna
  • Skladom EU
  €44,60
     
 • Farba: Mosadz
  • Skladom EU
  €44,60
     
 

Stolové svietidlo Dean Halo má svoju jemnejšiu verziu aj ako Dean a je v ponuke v mosadznom alebo čiernom podstavci.

Lampu môžete doplniť dekoratívnou žiarovkou.

LOGO

 

Dánska spoločnosť Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Dánska spoločnost Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Oficiálna stránka výrobcu: www.nordlux.com

 LOGO

 

 

 
Prevádzkovateľ webu, spoločnosť TecPoint, s.r.o., Puškinova 4068/4A, 942 01 Šurany, IČO: 50256572, ako správca osobných údajov, zpracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok, pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež pre retargeting. Viac informácií.