Zápustné sádrové svietidlo pre svetelný zdroj - úspornú žiarovku s paticou GU10. Bezrámčeková úprava, kde viete svietidlo premaľovať bežnými nástennými farbami. Montáž len do sadrokartónu.


  • Na objednávku
€19
Kategória: Interiérové svietidlá
Záruka: 2 roky
Napätie: 230V
Výkon: 35W
Rozmery v cm (Ø): 13
Zápustná hĺbka v cm: 15
Montážny otvor v cm: 13
Montážny otvor - tvar: Kruh
Svetelný zdroj: Žiarovka LED GU10 (nie je v dodávke)
 

Zápustné sádrové svietidlo pre svetelný zdroj s paticou GU10. Bezrámčeková úprava. Montáž len do sadrokartónu.

RENDL_logo

Svietidlá od Rendl Light Studio a konkrétne z rady RED sú svietidlá, ktoré prešli špeciálnym výberom. Tieto svietidlá maximálne spĺňajú požiadavky na jednoduchý ale efektný dizajn pri vybavení moderných interiérov alebo exteriérov. Svietidlá RED si nájdu svoje uplatnenie v domácnosti, ale rovnako tak aj v kanceláriách, školách, reštauráciách alebo rôznych predajniach. Ak hľadáte moderné a dobre vyzerajúce svietidlá, s krátkou dodacou dobou a ešte pritom aj za výbornú cenu tak svietidlá RED sú to pravé. Predstavujú ideálny pomer medzi cenou a výkonom. 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Prevádzkovateľ webu, spoločnosť TecPoint, s.r.o., Puškinova 4068/4A, 942 01 Šurany, IČO: 50256572, ako správca osobných údajov, zpracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok, pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež pre retargeting. Viac informácií.